sobota, 2 października 2010

ILE DLA WAS ZAROBILIŚMY W TYM MIESIĄCU

Pora na podsumowanie naszych porad. Co miesiąc postaramy się w przyblizeniu pokazać Wam ile mogliście zaoszczędzić lub zarobić w ciągu ostatniego miesiąca, dzięki informacjom na naszej stronie. Będzie to wynik szacunkowy bo zdajemy sobie sprawę, że nie każdy skorzysta z wszystkich okazji. Założyliśmy też, że wszystkie promocje będą użyte tylko raz (mimo, że część z nich można wykorzystywać wiele razy lub cały czas). W ten oto sposób będziecie mogli ocenić (w pewnym stopniu) przydatność naszej strony. Większość naszych informacji mogliście pewnie znaleźć sami, bez pomocy naszej strony, ale zakładamy też, że część z nich mogliście przegapić. Dlatego więc takie uśrednienie wyników powinno być najbardziej sprawiedliwe. W tym zestawieniu, jako że jest pierwsze, wypiszemy zyski z pora umieszczonych od początku istnienia serwisu. W każdym kolejnym będzie już podsumowanie tylko ostatnich 30 dni.
     Przejdźmy w takim razie do wyników. Aby wszystko było czytelne i zrozumiałe przedstawimy wyniki w tabelce. Będzie ona podzielona na dwie części. W jednej wypiszemy porady, które pozwoliły Wam zaoszczędzić ekstra gotówkę. A w drugiej to ile mogliście zarobić stosując się do naszych porad.

OSZCZĘDNOŚCI
SUMA
Darmowe pizze w Domino’s lub Pizzaexpress – TUTAJ i TUTAJ
12£
Bilet do kina – TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ
Wejście na basen - TUTAJ
Kupno w New Look z 20% zniżką - TUTAJ
10£
Darmowe odbitki zdjęć - TUTAJ
10£
Zakupy przez internet - TUTAJ i TUTAJ
Okazja w SAINSBURY’S - TUTAJ
10£
Okazje z gazet (darmowe rzeczy i vouchery) - TUTAJ
20£
EKSTRA

Otwarcie konta w Halifax - TUTAJ
50£
Promocja w o2 (przy założeniu, że drużyna strzeliła tylko 1 gol) - TUTAJ
10£
Strony cashback - TUTAJ
RAZEM
137£

Tak oto w bardzo prosty sposób, bez dodatkowego wysiłku z Waszej strony, można było zarobić około 137£.  Na pewno część zyskałaby więcej a część mniej, ale to już zależy od indywidualnych potrzeb i możliwości każdego z Was.
Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie tego zestawienia, albo inne pomysły, które chcielibyście dodać lub zmienić to prosimy o komentarze. Z przyjemnością dostosujemy je do Waszych potrzeb.
Mamy nadzieję, że taki co miesięczny cykl podsumowań będzie Wam pomocny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz