poniedziałek, 25 października 2010

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.5

Miniony tydzień zdominowały wpisy o różnych programach lojalnościowych. Są one tak rozbudowane w Wielkiej Brytanii, że po prostu nie mogliśmy o nich nie wspomnieć. Poza tym są one świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych funtów. Większość z nich wykorzystuje się robiąc codzienne zakupy, które i tak każdy robić musi. Wszyscy przecież jedzą i myją się (wiem, że z tym drugim można polemizować;)). Zdajemy sobie sprawę, że programów takich jest tutaj prawdopodobnie dziesiątki. My skupiliśmy się tylko na tych, które uważamy, że możecie wykorzystać w codziennym życiu. Jak na razie napisaliśmy tylko o dwóch z nich, ale w bieżącym tygodniu postaramy się uzupełnić wpisy o kolejne.

Pierwszym opisanym i chyba najlepszym, naszym zdaniem, programem jest tesco clubcard. Jest on najbardziej popularny i posiadający najwięcej możliwości wykorzystania. Oprócz tesco, zdobyte punkty można także używać w wielu innych miejscach będących członkami programu (restauracje, parki rozrywki,  i inne). Więcej szczegółów możecie znaleźć na ich stronie. Jako uzupełnienie opisaliśmy także możliwości wykorzystania karty kredytowej tesco clubcard w celu zbierania dodatkowych punktów. Za jej pomocą można w bardzo prosty sposób dostawać kilka ekstra funtów miesięcznie. Sprawdźcie sami jak.

Drugim, ciekawym programem jest boots advantage card. Jest ona najlepszą kartą, dającą najwyższy zwrot wydanych pieniędzy (około 4% wydatków). Jednym z większych minusów, jest natomiast to, że zdobyte punkty mozna wykorzystać tylko w boots. Dla tych co nie robią tam częstych zakupów to nie będzie bardzo przydatna. Najwięcej skorzystają nowi rodzice, którzy muszą robić częste zakupy dla swoich maluchów (za wydatki na pampersy i inne dziecięce produkty dostaje się 10 punktów czyli 10% wydanych pieniędzy). Ale nawet jeśli jeszcze nie masz potomastwa to i tak pewnie co jakiś czas kupujesz kosmetyki lub inne usługi w sklepach Boots. Warto więc taką kartę posiadać i dostawać co jakiś czas jakieś ekstra pieniądze.

Poza tym jak zwykle, mogliście znaleźć dużo aktualnych promocji na naszym forum. Tutaj możecie znaleźć ostatnie z nich.

Strony powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz