poniedziałek, 18 października 2010

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.4

Kolejny tydzień mamy już za sobą. Dla tych co śledzą na bieżąco nasz blog może wydać się dziwne, że dzisiejszy wpis jest zatytułowany część 4, a nigdzie nie ma części trzeciej. Stało się tak, bo ostatni post z tego cyklu był zatytułowany trochę inaczej – PRZEGLĄD WPISÓW MINIONEGO TYGODNIA, i nie oznaczyliśmy go żadną cyfrą. Za zamieszanie przepraszamy i od teraz będziemy już trzymać się jednej nazwy, tej dzisiejszej. Każdy wpis będzie też odpowiednio numerowany, żeby nie było nieporozumień. 
Miniony tydzień po raz kolejny obfitował w wiele ciekawych informacji. Oprócz codziennych wpisów na forum pojawiło się też kilka innych artykułów. Dla wszystkich tych, którzy do pracy podróżują pociągiem przygotowaliśmy krótki poradnik, dzięki któremu można w bardzo prosty sposób zmniejszyć koszty dojazdu. Wszystko możecie znaleźć w artykule JAK JEŹDZIĆ DUŻO TANIEJ POCIĄGAMI?. Nawet jeśli mieszkacie blisko pracy i nie musicie dojeżdżać, lub jeździcie autobusem lub metrem, to możecie skorzystać z wiedzy tam zawartej. Czasami przecież wybieracie się gdzieś w odwiedziny lub zwiedzacie nowe miejsca. Warto wtedy znać kilka sposobów na to, żeby taka podróż nie była kosztowna.
Kolejnym wpisem jest JAK PRACUJĄC MNIEJ, ZARABIAĆ WIĘCEJ. Jest to opis bardzo ciekawej książki, zawierającej wiele pożytecznych informacji.  Książka ta zwraca uwagę na inne postrzeganie pieniądza przez ludzi. Pokazuje w jaki sposób zmienić swoje myślenie, żeby odnieść w rzyciu sukces finansowy. Zawiera bardzo dużo myśli znanego inwestora Roberta Kiyosaki, którego książkę polecaliśmy w innym wpisie BOGATY OJCIEC, BIEDNY OJCIEC.
Na koniec chcemy zwrócić uwagę na jeden wpis z forum o sprawdzaniu używanych samochodów. Może być bardzo pomocny dla tych, którzy zastanawiają się nad takim zakupem i chcą uniknąć niemiłych niespodzianek. Więcej informacji mozecie znaleźć TUTAJ.
Jeśli macie jakieś uwagi, to prosimy o komentarze.

Inne artykuły powiązane tematycznie:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz