poniedziałek, 11 października 2010

PRZEGLĄD WPISÓW MINIONEGO TYGODNIA

     Kolejny wpis podsumowujący wydarzenia minionego tygodnia na naszej stronie e-porady.co.uk.  Jest to kontynuacja cotygodniowego cyklu, którego zadaniem jest zwrócenie Wam uwagi na najciekawsze artykuły, które się pojawiły. Dla przypomnienia podamy zasady tego wpisu. Będą tu tylko odniesienia do naszej strony, nie będziemy natomiast opisywać wpisów umieszczonych na tym blogu, bo nie ma sensu pisać drugi raz tego samego. Blogi mają to do siebie, że są pisane w chronologicznej kolejności, więc nie powinno być problemu z przeczytaniem wszystkiego. Jeśli by Wam jednak coś umknęło to warto zapisać się na nasz newsletter, dzięki któremu będziecie na bieżąco ze wszystkim.
     Wracając jednak do tematu. W tym tygodniu znalazło się kilka wpisów, dzięki którym powinniście z łatwością zaoszczędzić kilkadziesiąt funtów. Dotyczą one codziennych wydatków, które każdy dokonuje co jakiś czas. Bo życie to nie tylko praca, to także czas wolny, w którym człowiek musi odpocząć i odetchnąć od codziennych obowiązków. W tym celu przygotowaliśmy wpis jak zaoszczędzić na rozrywce. Podajemy tam wiele sposobów na dużo tańsze wyjścia do kina lub do restauracji. A także inne porady dotyczące rozrywki. Innym wpisem natomiast jest uważajcie na przekręty w supermarketach. Zwracamy w nim uwagę na proste sztuczki używane przez supermarkety, które sprawiają, że przepłacacie za rzeczy które wydają się na pierwszy rzut oka dużo tańsze.
     Kolejną rzeczą, na którą musimy zwrócić Waszą uwagę jest książka Jednominutowy milioner. Według nas jest to genialna książka, którą powinien przeczytać każdy, kto poważnie myśli o finansowej niezależności. W bardzo prosty i przyjemny sposób opisuje różne sposoby na osiągnięcie dobrobytu. Uczy wielu podstawowych rzeczy, które wiedzą ludzie bogaci, a o istnieniu których zwykli ludzie nie mieli pojęcia. Jest napisana na dwa sposoby, opisowy i bardziej rzeczowy, dla tych o umyśle ścisłym. W ten sposób bez względu na to jak przyswajasz wiedzę, na pewno zrozumiesz wszystko co autorzy chcieli przekazać. Podajemy też odnośnik gdzie możecie dowiedzieć się więcej o tej pozycji oraz kupić ją, jeśli bylibyście zainteresowani (oczywiście możecie nabyć ją gdzie indziej jeśli znajdziecie ją taniej).

Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie tego cyklu, to prosimy zamieścić je w komentarzu pod tym artykułem.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz