sobota, 10 listopada 2012

JAK ODZYSKAĆ 67% WYDANYCH PIENIĘDZY

Czy możliwe jest aby zarabiać jednocześnie wydając pieniądze? Pewnie, że tak. Należy tylko robić to mądrze, a wydane pieniądze zwrócą się częściowo. O tym jak to robić pisałem już na stronie w artykule Zarabiaj robiąc zakupy przez internet. Teraz tylko chciałbym pokazać możliwości, jakie dają tego typu zakupy, dla tych co jeszcze się do nich nie przekonali.

Najlepsze wyniki przy zakupach z cashbackiem dochodzą do 67% zwrotów z wydanych pieniędzy. Czyli za każde zakupy o wartości 100£ dostajemy z powrotem 67£. Jest to możliwe, gdy korzysta sięz najlepszych okazji lub czasowych promocji. Jednak zyski w wysokości kilkuset funtów rocznie są możliwe także normalnie, bez wynajdywania najlepszych okazji. Jedyne co należy zrobić, to zarejestrować się za darmo na jednej ze stron i używać ich przy robieniu zakupów.

Najlepiej dają zarobić firmy dostarczające prąd i gaz, ubezpieczyciele, firmy telekomunikacyjne lub TV. Odnawiając lub zmieniając umowy róbcie to za pomocą stron cashback a zobaczycie jak łatwo dostać kilkaset dodatkowych funtów.

Jeśli jeszcze nie jesteście zarejestrowani na tych stronach to zróbcie to natychmiast. Najbardziej wiarygodne i dające najlepiej zarobić to topcashback i quidco. Ja polecam szczególnie pierwszą z nich, bo druga pobiera opłatę 5£ rocznie, jeśli się zarobi dzięki nim conajmniej tyle. Pierwsza jest zupełnie darmowa. 

Inne artykuły powiązane tematycznie:
JAK NAJLEPIEJ KUPIĆ BILET NA POCIĄG
ZARABIAJ WCHODZĄC DO SKLEPU
JAK WYBRAĆ KARTĘ KREDYTOWĄ
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz