środa, 2 marca 2011

WSZYSTKO O UBEZPIECZENIU SAMOCHODU W UK.

Czy zdarzyło się Wam kiedyś wybrać miejsce zamieszkania ze względu na kod pocztowy? Z punktu widzenia właściciela samochodu czasami miałoby to sens. To gdzie się mieszka, wpływa na wielkość ubezpieczenia, które trzeba zapłacić. Czasami ulica dalej, ale już z innym kodem pocztowym, może znacząco wpłynąć na wysokość opłacanych składek. Dobrze jest więc sprawdzić, przed wprowadzeniem się w nowe miejsce, jak dany kod pocztowy jest postrzegany przez firmy ubezpieczające. 

Wysokość ubezpieczenia nie zależy jednak tylko od tego gdzie mieszkamy. Ma na nie wpływ wiele czynników, w mniejszym lub większym stopniu. Bardzo łatwo jest sprawdzić co i jak bardzo decyduje o tym ile płacimy. W tym celu wystarczy posłużyć się jedną stroną. Dowiecie się z niej między innymi jak liczone są car insurance premium, oraz co ma największy wpływ na jego wysokość.


Oprócz tego znajdziecie na tej stronie wiele cennych porad, które pomogą Wam w uzyskaniu tańszego ubezpieczenia. Poznacie wiele sposobów na wynegocjowanie lepszej kwoty. Niektóre z nich mogą być oczywiste i już Wam znane. Myślimy jednak, że każdy znajdzie jednak coś nowego dla siebie, co mu się może przydać w przyszłości.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej to sprawdźcie sami na car insurance explained.

Jeśli potrzebujecie tanich części do samochodu to możecie je znaleźć w cenach hurtowych na tej stronie


Inne artykuły powiązane tematycznie:

1 komentarz:

  1. Świetny wpis.
    Zastanawia mnie właśnie wycena samochodu w UK - masz może jakieś posty w tym temacie? Jak tak to dzięki - jak nie to może jest to temat na następny wpis ;)?

    OdpowiedzUsuń