poniedziałek, 21 marca 2011

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.18

Witamy ponownie, jak zwykle w poniedziałek podsumujemy to co działo się na naszej głównej stronie e-porady.co.uk. Serwis ten wzbogacił się znowu o kilka wpisów, jeden opisywał nową książkę, kolejny był z ogólnych porad a jeszcze inny z naszego nowego działu o którym pisaliśmy wcześniej. Poza tym uprościliśmy trochę dział ogłoszeń, tak aby jeszcze łatwiej było zamieszczać wpisy. Jak wygląda możecie sprawdzić sami.

Na początek chcemy Wam swrócić uwagę na książkę, która niedawno została wydana. Opisuje historię młodego polaka, który w wieku 26 lat dorobił się miliona. Pokazuje dzięki temu, że nawet w naszym ojczystym kraju można się dorobić. Książka godna polecenia. Napisana prostym językiem powinna być inspirująca dla wszystkich. Więcej o niej przeczytacie we wpisie Pierwszy milion.

Zgarniaj kasę dzięki cashback to kolejna pozycja z działu zamkniętego tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Jest to kolejny opis o tym jak w łatwy sposób oszczędzać pieniądze robiąc codzienne zakupy. Temat był już poruszany w dziale Kompendium, tutaj tylko skupiliśmy się przede wszystkim na opisie działania tego procesu. Podaliśmy też namiary na dwie najlepsze (naszym zdaniem) strony oferujące cashback.

Nie zabrakło także ogólnych porad, możecie o nich poczytać we wpisie sposoby na dodatkowe pieniądze od pracodawcy. Opisujemy tam o różnych formach wsparcia finansowego oferowanych przez pracodawców. Niektóre z nich dostępne są tylko dla osób posiadających dzieci ale są też i takie dostępne dla ogółu. Jedynym minusem jest tylko to, że nie we wszystkich miejscach pracy takie możliwości będą dostępne. Musicie spytać się swoich szefów czy wy mielibyście taką szansę.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz