poniedziałek, 7 marca 2011

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.16

W zeszłym tygodniu przygotowaliśmy dla Was tylko jeden wpis. Oczywiście oprócz tego podajemy na bieżąco różne pomocne informacje na naszym forum. Tak mała aktywność była spowodowana pracą nad specjalną podstroną. Będziemy na niej umieszczać linki do innych stron, które naszym zdaniem w pozytywny sposób wpływają na Wasze finanse. Pokażemy gdzie robić zakupy z 90% zniżki lub dostawać rzeczy za darmo. Będą to strony, które każdy mieszkający w UK powinien znać. Część z nich może już teraz jest Wam znana ale na pewno znajdziecie coś nowego. Będziemy także uzupełniać tą stronę na bieżąco, tak aby wszystkie informacje były jak najbardziej wartościowe. Mamy nadzieję, że uznacie ją za bardzo pomocną.

W między czasie proponujemy Wam kolejną ciekawą książkę, tym razem jest to coś dla tych co mają problemy z oszczędzaniem. Inteligentne oszczędzanie pokazuje jak w prosty sposób każdy, nawet zarabiając ustawowe minimum, może zacząć oszczędzać. Nie jest prawdą, że oszczędzanie jest tylko dla tych co dobrze zarabiają lub są bogaci. Jest to raczej umiejętność zarządzania swoim portfelem a nie jego zasobność. Bardzo dużo jest przypadków, że osoby zarabiające miliony mają problemy finansowe spowodowane nieumiejętnym gospodarowaniem. Sprawdźcie więc sami co robić aby w prosty sposób zawsze zostało coś ekstra na koniec miesiąca.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

1 komentarz:

  1. Skoro ktos ma zaczac oszczedzac, to proponuje storne Pawla Katy www.oszczedzanie.net, za darmo. Jest tam rowniez e-book do pobrania z lista 150 sposobow na oszczedzanie, za darmo.

    OdpowiedzUsuń