czwartek, 10 marca 2011

TYLKO DLA UŻYTKOWNIKÓW E-PORADY.CO.UK

Mamy dla Was coś wyjątkowego w tym tygodniu. Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się co by ulepszyć w naszej stronie aby bycie jej użytkownikiem niosło ze sobą dodatkowe korzyści. W końcu się zdecydowaliśmy, spośród kilku pomysłów wybraliśmy na razie jeden, co nie znaczy, że w przyszłości nie będzie innych. Postanowiliśmy dodać nowy dział do naszego kompendium - przydatne strony. Jest to strefa dostępna tylko dla zarejestrowanych czytelników. Chcieliśmy Was w ten sposób wynagrodzić za to, że jesteście.

W dziale tym umieszczamy linki do stron, które naszym zdaniem warto znać, i z których warto korzystać. Opisujemy jakie korzyści możecie osiągnąć wchodząc na nie. Tak więc na przykład znajdziecie tam informacje jak w łatwy sposób wydrukować 100 cyfrowych zdjęć za darmo lub jak tanio kupić perfumy, i wiele innych. Dzięki tym stronom będziecie mogli zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Myślimy, że każdy znajdzie dla siebie coś przydatnego.


Aby móc w pełni korzystać z tych informacji wystarczy tylko być zarejestrowanym na naszej stronie. Jest ona darmowa i bardzo prosta. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś to możesz to nadrobić TUTAJ. Po rejestracji dostaniesz nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów. Oprócz tego, jako nasz uzytkownik dostaniesz darmową pomoc od naszego eksperta, jeśli chcesz skorzystać z jakiejś okazji a masz z tym problemy.

Najlepiej przekonać się samemu, przecież to nic nie kosztuje. Jeśli jednak uznasz, że jest to nie dla ciebie, to nie musisz korzystać. Nigdy jednak nie wiadomo czy w przyszłości pewne informacje tam zawarte nie będą przydatne.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz