czwartek, 17 marca 2011

DARMOWE OGŁOSZENIA

Uaktualnienie 17.11.11: dział ten został usunięty z powodu małego zainteresowania.
 
Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się dlaczego dział ogłoszeń na naszej stronie nie jest przez nikogo używany. Postanowiliśmy to zbadać i zobaczyć co jest nie tak. Okazało się, że prawdopodobnie umieszczanie nowego wpisu było dość skomplikowane. Postanowiliśmy to zmienić. Od kilku dni dział ogłoszeń jest znacznie prostszy i bardziej czytelny. Nikt nie powinien mieć problemów z umieszczeniem wpisu.

Każdy ogłaszający się liczy na to, że jego wpis zobaczy jak najwięcej ludzi. W tym celu najczęściej używa się polonijnej prasy lub portali wszystkim powszechnie znanych. Bardzo często pomija się fakt, że im więcej miejsc z naszym ogłoszeniem tym większe prawdopodobieństwo dotarcia do właściwego odbiorcy. Powinniście więc ogłaszać się gdzie tylko się da. My możemy Wam tylko w tym pomóc.

Dział naszych ogłoszeń jest darmowy i taki będzie zawsze. Umieściliśmy bardzo prosty system wprowadzania treści, tak aby było jak najłatwiej. Cała czynność nie powinna nikomu zająć więcej niż 2-3 minuty (chyba, że macie dużo więcej do napisania), możecie sprawdzić sami.

Naszą stronę odwiedza miesięcznie kilkaset osób, a liczba ta stale rośnie w szybkim tempie. Dzięki temu możecie mieć pewność, że zamieszczone ogłoszenie zostanie dostrzeżone przez potencjalnie dużą liczbę odbiorców. Aby to dodatkowo ułatwić umieszczamy na pierwszej stronie ostatnich kilka wpisów, tak aby je jeszcze bardziej wyeksponować.

Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie tego działu prosimy o komentarz pod spodem. Każda propozycja zmian lub ułatwień będzie brana pod uwagę. Chcemy w ten sposób dostosować się do Waszych oczekawiań, tak abyście byli bardziej zadowoleni z naszego serwisu.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza