poniedziałek, 28 marca 2011

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.19

W końcu przyszła wiosna. Od kilku już dni mamy bardzo ładną pogodę. To powinno zachęcić wszystkich do dłuższych spacerów na świeżym powietrzu. A my zamiast was do tego zachęcać podsuneliśmy wam pomysł jak sprawić aby z domu wychodzić jak najrzadziej. Wszystko za sprawą wpisu z zeszłego tygodnia prosty sposób na zamawianie Take-Away. Możecie dowiedzieć się z niego jak w prosty sposób, tylko dzięki jednej stronie, mieć dostęp do prawie wszystkich fast food-ów w swojej okolicy. Wszystko łatwo i szybko, tak jakbyście zamawiali na miejscu.

Z kolejnego artykułu, pod tytułem zakupy 90% taniej dowiecie się na czym polegają zakupy grupowe. Jest to ostatnio dość popularna forma łapania okazji z bardzo dużymi przecenami. Większość z Was pewnie już miała z nimi styczność, ale może część jeszcze nie wie co to jest. Warto więc z tego rodzaju zakupów korzystać bo nie znajdziecie takich okazji nigdzie indziej. Dodatkowym atutem jest prostota. Wystarczy podać im swój email a oni codziennie przyślą ci kilka ofert, z których możecie skorzystać lub nie. Do niczego nie jesteście zobowiązani. Dziewczyny szczególnie powinny polubieć jedną ze stron, którą przedstawiliśmy. Jest dość nowa i mniej popularna niż inne, ale ma dużo fajnych ofert dla płci piękniej.

Jako, że kończy się rok podatkowy, i zaczyna się nowy, postanowiliśmy umieścić także wpis dla wszystkich, którzy przymierzają się do otwarcia konta ISA. Jak może już wiecie okres ten jest najbardziej gorący dla banków, które prześcigają się w najlepszych ofertach, aby tylko złapać nowego klienta. Wszystko przez to, że konta ISA powiązane są z rokiem podatkowym. Każdy więc, kto posiada oszczędności i chciałby je uchronić przed podatkiem od zysków kapitałowych, powinien takie konto posiadać. Jak je wybrać, możecie dowiedzieć się z artykułu: jak wybrać najlepsze konto ISA?

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz