poniedziałek, 14 marca 2011

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.17

W ostatnim tygodniu nasz portal powiększył się o nowy dział. Oprócz niego nie umieszczaliśmy żadnych innych artykułów. W dziale tym umieściliśmy informacje dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Chcemy w ten sposób wynagrodzić wszystkich aktywnych czytelników, którzy chcą w pełni korzystać z naszej strony. Informacje tam zawarte powinny być naszym zdaniem bardzo przydatne dla wszystkich mieszkających w Wielkiej Brytanii.

Dział ten nazywa się przydatne strony. Jak sama nazwa wskazuje, będą się tam znajdowały informacje odnośnie stron internetowych, o których każdy powinien wiedzieć. Oprócz nazwy każdej z nich, możecie przeczytać jej krótki opis oraz dowiedzieć się w jaki sposób wykorzystać informacje w niej zawarte.

W ten właśnie sposób dowiecie się między innymi jak drukować zdjęcia cyfrowe za darmo, zwiedzić tanio Londyn, lub kupić tanie perfumy i kosmetyki. Cały czas będziemy ten dział wzbogacać o nowe treści, tak że z czasem powinniście znaleźć tam wiele przydatnych informacji. Zachęcamy więc do regularnego zaglądania.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz