poniedziałek, 17 stycznia 2011

ASDA PRICE GUARANTEE – CZY SIĘ OPŁACA?

Ostatnio jeden z większych supermarketów jakim jest ASDA rozpoczął nową kampanię promocyjną. Polega ona na tym, że gwarantują o 10% niższe ceny swoich produktów niż u konkurencji. Ale czy przypadkiem nie brzmi to za dobrze? Jak się pewnie możecie domyśleć cała promocja jest ograniczona wieloma warunkami. Ograniczenia te powodują, że dobrze wyglądająca na pierwszy rzut oka oferta nie jest taka wspaniała. Zobaczcie sami. Poniżej pokażemy Wam kilka warunków, które należy spełnić przy ubieganiu się o te 10% taniej:

Gwarancja niższych cen obowiązuje tylko na produkty spożywcze.

Należy dokonać zakupu przynajmniej ośmiu różnych produktów.

Porównywane produkty są tylko w takich sklepach jak Tesco, Morrison’s, Sainsbury’s. Nie biorą udziału w tym takie sklapy jak Lidl, Aldi lub Netto, które są dużo tańsze od poprzedników.

Można ubiegać się o zwrot różnicy maksymalnie 10 razy w miesiącu do łącznej sumy 100£.

Rzeczy firmowe, które da się porównać są porównywane między sobą a inne produkty własne supermarketów, są porównywane do produktów własnych Asdy (które są najtańsze w sklepie).

Produkty dostępne tylko w Asda, lub te których nie da się porównać (około 30% wszystkiego) są wyłączone z promocji.

Wszystkie te warunki powodują, że cała oferta nie wygląda już tak atrakcyjnie. Jeśli jednach Asda jest waszym najbliższym sklepem i codziennie robicie tam zakupy to możecie spróbować. Może akurat się okazać, że Wam się opłaca.
Aby skorzystać z okazji musicie zachować rachunek i sprawdzić go drugiego dnia (po 9 rano) na stronie Asda Price Guarantee. Jeśli okaże się, że należy Wam się jakiś zwrot różnicy to dostaniecie vouchery na odpowiednią kwotę, które będziecie mogli użyć na zakupy w Asda (w ciągu 28 dni od wystawienia).

Pamiętajcie jednak, że może lepiej przed zakupami sprawdzić ceny na mysupermarket i zobaczyć gdzie jest taniej i pójść zrobić tam zakupy. Po co bawić się w vouchery i czekanie na to czy się coś należy czy nie. Dzięki tej stronie zawsze możecie wiedzieć wcześniej gdzie jest taniej. 

Inne artykuły powiązane tematycznie:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz