wtorek, 22 lutego 2011

CHCESZ OSZCZĘDZIĆ NA RACHUNKACH?

Dzisiaj kolejny artykuł z cyklu pożyteczne strony. Dzięki niej dowiecie się kilku przydatnych informacji w jaki sposób oszczędzić na rachunkach. Strona o której piszemy to energy saving trust. Stworzona po to aby służyć dobrą radą tym, którzy jej potrzebują.

Dzięki wielu przydatnym informacjom możecie za jej pomocą zmniejszyć swoje rachunki za energię. Posiada wile poradników o tym jak nie marnować energii, co robić aby mniej płacić. Każdy może znaleźć coś dla siebie.

Nie ma tam nic szczególnie trudnego. Na ogół są to porady typu: dokręcaj krany, wyłącz sprzęty elektryczne na noc, płać za pomocą direct debit itp. Dla niektórych mogą być oczywiste, ale dużo z Was może nie wiedzieć, że dzięki takim prostym zabiegom można zaoszczędzić dużo pieniędzy. Temu właśnie ma służyć ta strona. Dowiecie się wielu porzytecznych rzeczy.


Oprócz tego, pokaże Wam co możecie zrobić aby wasz dom stał się energooszczędny. Jakie udoskonalenia wprowadzić aby zaoszczędzić na ogrzewaniu i innych rachunkach. Może to akurat nie jest dla tych co wynajmują pokoje, ale jeśli płacisz jakieś rachunki, to może wartoby podsunąć kilka pomysłów landlordowi w celu ich zmniejszenia. Moze nawet dzięki temu udałoby się Wam wynegocjować drobną obniżkę w zamian za oszczędności, które dzięki wam uzyska.

Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że możesz też dzięki nim postarać sięo dofinansowanie albo pomoc w płaceniu rachunków. Mają bardzo prosty sposób aby sprawdzić czy coś Wam się należy. Jako, że jest to rządowa strona to możecie się spodziewać najlepszych ofert i wskazówek. Wszystko dopasowane do Waszych indywidualnych potrzeb, a nie kierowane własnym interesem serwisu.

Jeśli znacie angielski i chcielibyście się nieco dowiedzieć jak zaoszczędzić na rachunkach to bardzo polecamy skorzystać z tej strony.

Inne artykuły powiązane tematycznie:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz