poniedziałek, 14 lutego 2011

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.13

Jak nie przegapić wyjątkowych okazji na zakupy? Kolejny artykuł z przydatną wiedzą. Tym razem podajemy Wam kilka pomysłów na to jak być na bieżąco z różnymi okazjami oferowanymi nam przez sklepy. Podajemy gdzie i jak sprawdzać, aby nie ominęły nas żadne oferty. Dowiecie się, które tak ostatnio popularne, strony z kupowaniem grupowym są najlepsze. A dla tych najbardziej mobilnych, posiadających telefony iphone, pokażemy jak dzięki jednej małej aplikacji wyłapywać wszystkie lokalne przeceny i okazje.

Kolejnym zeszłotygodniowym artykułem jest na co zwracać uwagę wypożyczając samochód. Najbardziej przydatny dla tych, którzy mają zamiar korzystać z takiej formy transportu. Zwracamy w nim uwagę na kilka ważnych aspektów dotyczących wypożyczania czterech kółek. Dzięki kilku poradom możecie w przyszłości zaoszczędzić nawet dziesiątki funtów (lub euro). Nie dajcie się więc naciągać na dodatkowe koszty i przeczytajcie sobie, bo może Wam się to w przyszłości przydać.

Życzymy dzisiaj także szczęśliwych Walentynek. A ci co jeszcze nie znaleźli swojej drugiej połówki niech się nie martwią, przynajmniej będą mogli zaoszczędzić dużo pieniędzy;)

Inne artykuły powiązane tematycznie:
PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz. 11
PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz. 10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz