wtorek, 14 grudnia 2010

JAK JEŚĆ W RESTAURACJACH ZA PÓŁ CENY

     Dla tych, którzy mimo panującej recesji nie mogli powstrzymać się od stołowania poza domem, mamy wyjątkową okazję. Przed świętami, dwie organizacje oferujące zniżki na jedzenie w restauracjach, przygotowały dla swoich członków wyjątkowe okazje. Zanim jednak o nich napiszemy, chcielibyśmy krótko napisać na czym to wszystko polega.
      Otóż, aby w pełni korzystać z tych dobrodziejstw musimy wykupić specjalną kartę członkowską. Dzięki niej będziemy mogli jeść w ponad 3000 restauracji za połowę ceny. Restauracje te znajdują się na całym terenie UK, ale oczywiście w londynie jest ich najwięcej. Wybierając się więc na obiad z rodziną albo z osobą towarzyszącą można zrobić dobre wrażenie bez zbytniego uszczuplania swojego portfela.
    Karta taka oczywiście nie jest za darmo. Należy wykupić roczny abonament, a później można już do woli cieszyć się zniżkami przez cały rok. Dokładniejsze oferty wraz z promocjami przedstawiamy poniżej:

Posiada ponad 250 000 członków, i oferuje zniżki w ponad 3500 restauracji. W ofercie są promocje 2 w cenie 1, lub 50% mniej na rachunku. Wykupienie karty czlonkowskiej na rok kosztuje normalnie 69.95£, ale teraz w okresie przedświątecznym możemy ją nabyć już za 29.95£! Wystarczy tylko przy zakupie wpisać kod MERRY.

Posiada także ponad 250 000 członków, ale oferuje zniżki w ponad 4500 restauracji. W ofercie mają podobne promocje jak w tastecard, czyli 25% mniej na rachunku lub 2 posiłki w cenie 1. Wykupienie  rocznej karty członkowskiej kosztuje tyle samo, czyli 69.95£, ale i oni mają aktualnie kilka promocji. Abonament został zmniejszony o 25£ i wynosi teraz tylko 44.95£, la dodatkowo można kupić trzy karty w cenie dwóch, czyli za 89.90£ (po 30£ na osobę). Naszym zdaniem idealny prezent gwiazdkowy.

Gdybyście chcieli skorzystać z tych ofert ale nie wiecie jak, zapytajcie naszego eksperta. Z chęcią Wam pomoże.

 Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz