poniedziałek, 20 grudnia 2010

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.10

Witamy po krótkiej przerwie spowodowanej zbliżającymi się świętami, i zamieszaniu towarzyszącemu w tym gorącym okresie. Jak zwykle mamy dla Was kilka nowych propozycji, niektóre na pewno się przydadzą w najbliższych miesiącach. Na początek powinniście zajrzeć do artykułu pod tytułem zarabiaj na recyklingu. Znajdziecie tam kilka wskazówek jak uzyskać parę dodatkowych funtów za rzeczy, których już nie potrzebujecie, lub które mieliście wyrzucić na śmieci. Dowiecie się między innymi jak zarobić na starych płytach cd, dvd lub książkach, które tylko przerzucacie z kąta w kąt. 
Kolejną porcję przydatnych informacji znajdziecie w artykule dlaczego warto kupować prezenty świąteczne przez internet. Pomoże zaoszczędzić kilka ciężko zarobionych funtów w tym szaleńczym okresie zakupów. Wiadomo, że święta Bożego Narodzenia należą do najdroższych świąt, więc jeśli ktoś ma liczną rodzinę to ten artykuł musi przeczytać. Zdobyta wiedza przyda się nawet przy innych okazjach, przy kupnie prezentów na urodziny lub imieniny.
Na koniec polecamy artykuł o tym jakie są sposoby na dodatkowe źródła dochodów. Może być szczególnie przydatny na początku nowego roku, gdy będzie trzeba podreperować uszczuplony świętami budżet. Dowiecie się w nim jak w prosty sposób dorobić sobie kilka funtów tygodniowo bez dodatkowej pracy. Z tych pomysłów powinien móc skorzystać prawie każdy.

Inne artykuły powiązane tematycznie:
PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.9
PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.8
PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz