sobota, 18 grudnia 2010

KONTA BANKOWE W UK. KTÓRE NAJLEPSZE?

Mamy dla Was małe zestawienie kont bankowych, aktualnych na dzień 10.12.10. Są to konta typu ROR, które dają najwięcej zarobić ich posiadaczowi. Jeśli więc zastanawiasz się nad otwarciem nowego konta, lub myślisz o zmianie tego, które już posiadasz to musisz to przeczytać. Nawet jeśli aktualnie odpowiada Ci to, które masz to zawsze możesz otworzyć jeszcze jedno dla dodatkowych zysków.  

Pamiętaj tylko, że to czy otrzymasz konto czy nie zależy od kilku czynników. Najważniejsze z nich to: dobry credit score (dlatego warto o niego dbać) oraz odpowiednie zarobki, które będziecie na nie wpłacać.

Oto lista kont, które dają najwięcej zarobić (stan na dzień 10.12.10): 

Santander Preferred In-credit Rate
Konto dla klientów, którzy wpłacając miesięcznie conajmniej 1000£ dostaną 5% oprocentowania przez rok, a później po roku 1%. Oprocentowanie jest naliczane dla kwoty do 2500£ (jeśli masz wpłacone więcej to nadwyżka nie będzie oprocentowana). Jeśli otworzysz rachunek za pośrednictwem strony moneysupermarket.co.uk to dostaniesz jeszcze dodatkowo vouchery na 50£ na zakupy w tych sklepach.

Pamiętaj, że aby otrzymać te dodatkowe oprocentowanie to musisz wpłacać miesięcznie conajmniej 1000£. Nie musi być jednorazowo, możesz wpłacić i wypłacić te same 200£ pięć razy (lub inne kwoty), tak żeby w sumie dały 1000£. 

Oferta ważna dla nowych klientów, z wyjątkiem tych którzy w ostatnich trzech miesiącach posiadali już konto w banku Alliance & Leicester, Santander (Abbey) lub Cahoot. Miejcie też na uwadze to, że Santander ma jedną z najgorszych opinii na temat obsługi klienta. Nie musicie jednak do niego chodzić osobiście, możecie ustawić sobie przelewy z bieżącego konta i z powrotem, tak żeby w sumie dały tysiąc funtów. Reszta Was może nie obchodzić.

Halifax Reward acount
Dla wszystkich wpłacających conajmniej 1000£ miesięcznie (można robić kilka wpłat i wypłat, tak jak przy koncie powyżej) specjalny bonus 5£ miesięcznie. Trzeba tylko uważać, żeby nie schodzić na minus bo opłaty są dość duże i mogą Was kosztować więcej niż otrzymany bonus. 

Aby to konto było jeszcze lepsze można wziąść dodatkowo kartę kredytową Halifax Rewards Clarity i płacąc nią conajmniej 300£ miesięcznie dostaniemy kolejne 5£ bonusu. W ten oto prosty sposób możecie zarobić miesięcznie dodatkowe 10£. Pamiętajcie tylko, żeby każdą kartę kredytową spłacać w całości co miesiąc (w przeciwnym wypadku odsetki będą Was dużo kosztować).

First direct 1st account
Dla tych co zarabiają trochę więcej. Za wpłacanie conajmniej 1500£ miesięcznie, przez pierwsze 3 miesiące oferują bonus w wysokości 100£. Wypłacane jednorazowo. Trzeba tylko pamiętać żeby wpłacać to minimum miesięcznie bo w przeciwnym razie prowadzenie konta będzie nas kosztować 10£. 

Dodatkową zaletą jest to, że jeśli zrezygnujecie z niego przed upływem jednego roku to dostaniecie kolejny bonus wynoszący 100£.

Jeśli chcielibyście skorzystać z którejś oferty ale macie problemy z rejestracją to nasz ekspert chętnie Wam pomoże, oczywiście gratis (dla czytelników naszej strony e-porady.co.uk).

Inne artykuy powiązane tematycznie:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz