czwartek, 16 grudnia 2010

PIWO DOMOWEJ ROBOTY, CZYLI JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA ALKOHOLU.

Od stycznia przyszłego roku VAT  w Anglii ma się zwiększyć do 20%. Oprócz tego rząd ma także w planach wprowadzenie ceny minimalnej na wyroby alkoholowe. Wszystko to nie wróży nic dobrego. Wszyscy ci, którzy lubią po pracy lub do meczu wypić coś na rozluźnienie mogą to odczuć dość boleśnie. Nie ma co się jednak zbytnio przejmować, dla tych, którzy nie potrafią sobie odmówić a przy okazji nie chcą stracić majątku jest sposób na wyjście z opresji. A mowa oczywiście o własnej produkcji alkoholu, i nie mamy tutaj na myśli „pędzenie księżycówki”, tylko normalne piwo, wino lub inne wysokoprocentowe napoje. 

Wszystko dzięki zestawowi do domowej produkcji. Już w przystępnej cenie można nabyć sprzęt do wyrobu piwa, wina lub innych wyrobów alkoholowych, wraz ze wszystkimi składnikami potrzebnymi do ich wytworzenia. W ofercie są prawie wszystkie rodzaje piwa, od ciemnego, poprzez jasne aż do ciderów. Z winami też jest podobnie, a jeśli chodzi o inne trunki to też wybór jest nie mały – whisky, gin, wódka, rum. Wszystko wraz z instrukcją obsługi, oraz z możliwością dokupywania składników w przyszłości. Wystarczy więc kupić raz zestaw do produkcji i jeśli nam będzie smakować to można go używać wielokrotnie dokupując tylko surowce potrzebne dla danego wyrobu. 


Zestaw taki można zakupić poprzez stronę www.thethriftyshopper.co.uk. Wszystkie informacje, które będą Wam potrzebne też tam znajdziecie. Oczywiste jest jednak, że prawdopodobnie nie uda Wam się przebić smakiem Tyskie, ale może warto spróbować. Cenowo na pewno wyjdzie dużo taniej. My z naszej strony oczywiście nie namawiamy do nadmiernego spożywania, ale jak to mówią „wszystko jest dla ludzi”. 

 Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza