czwartek, 11 listopada 2010

WSZYSTKO CO MUSICIE WIEDZIEĆ W ANGLII

     Dzisiaj napiszemy Wam o jednej z ważniejszych stron internetowych, którą każdy mieszkający w Wielkiej Brytanii powinien znać. Jest to strona rządowa z wszystkimi informacjami dotyczącymi życia publicznego. Znajdziecie tam wszystkie interesujące Was informacje, od prawa pracy, benefitów po podróżowanie i transport. Są tam umieszczane wszystkie porady i serwisy oferowane przez rząd. Wszystkie zmiany prawne, lub dotyczące życia publicznego będą tam na bieżąco aktualizowane. Jest idealnym źródłem wszelkich informacji pomocnych w codziennym życiu. Stroną tą jest directgov.
     Wszyscy starający się o benefity powinni z niej korzystać, znajdziecie tam informacje co i ile Wam się należy. Możecie też na niej sprawdzić jakie warunki należy spełniać aby się o taką pomoc ubiegać. W razie problemów z dokumentami lub przepisami prawnymi, lub każdą inną sprawą regulowaną przez państwo, też powinniście korzystać z tego serwisu. Jest bardzo przejrzyście napisany, w zrozumiałym języku. Strona jest tak zbudowana, że nie będziecie mieć problemu z oglądaniem jej nawet na swoim telefonie.


    Wszystkie interesujące informacje możecie szukać na kilka sposobów. Albo poprzez wpisanie w przeglądarkę interesującego was zwrotu, albo za pomocą menu podzielonego na wiele kategorii. Strona ta pozwala też załatwić wiele urzędowych spraw online, dzięki czemu nie musimy tracić czasu i pieniędzy na zbędną biurokrację.
    Najlepiej jak sami spróbujecie i przekonacie się czy jest dla Was pomocna czy nie.


Inne artykuly powiązane tematycznie:
NADCHODZĄ CIĘŻKIE CZASY W WIELKIEJ BRYTANII
KOLEJNE CIĘCIA W BENEFITACH
WASZE PRAWA KONSUMENTA NA WYSPACH

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz