poniedziałek, 1 listopada 2010

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.6

Za nami kolejny tydzień i kolejne wpisy na naszym portalu e-porady.co.uk. Na razie nie jest ich jeszcze zbyt wiele, ale systematycznie rosną. Z czasem także postaramy się coraz częściej umieszczać jakieś pomocne materiały. Pamiętajcie także o tym, że na bieżąco dostajecie dużo przydatnych informacji na tym blogu. W tym wpisie skupiamy się jednak tylko na naszym portalu.
    Miniony tydzień przyniósł kolejny wpis dotyczący programów lojalnościowych. Tym razem był to artykuł Programy lojalnościowe - Nectar points. Jest on najbardziej rozbudowany i posiada najwięcej członków należących do niego. Pod wieloma względami jest lepszy niż pozostałe opisywane tydzień wcześniej, ale nie jest natomiast najlepiej dającym zarobić. W każdym bądź razie jest warty polecenia.
     Kolejną pozycją była recenzja jednej z ciekawszych książek na rynku. Jest nią książka Joseph'a Murphego Potęga podświadomości. Dla wszystkich chcacych dokonać zmian w swoim życiu jest to lektura obowiązkowa. Jest napisana, przez wybitnego specjalistę i znawcę w swojej dziedzinie. Na prawdę warta zainteresowania.

Poza tym jak zwykle, mogliście znaleźć dużo aktualnych promocji na naszym forum. Tutaj możecie znaleźć ostatnie z nich.

Strony powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza