wtorek, 30 listopada 2010

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.9

Zbliżają się święta, i rozpoczyna się sezon zwiększonych zakupów. Dla wszystkich tych, którzy dadzą się pochłonąć świątecznej atmosferze mamy przygotowane kilka pomocnych artykułów. Jednym z nich jest kilka porad na co trzeba uważać korzystając z karty kredytowej. Znajdziecie tam kilka ważnych informacji, na które trzeba zwrócić uwagę płacąc kartą kredytową. Dowiecie się także, jak dzięki niej zwiększyć bezpieczeństwo robienia zakupów. Kolejnym artykułem, który powinien pomóc Wam zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy jest discount vouchers - co to jest?. Jest w nim opisane jak w prosty sposób znaleźć wiele aktualnych promocji i okazji. Są one dostępne cały czas, przez okrągły rok. W jednym miejscu możecie znaleźć wszystkie z nich. 
     Porządne zakupy nie mogą się obejść bez internetowych okazji. Jest  to coraz bardziej popularny sposób na robienie prezentów. Wiele osób obawia się tego rodzaju zakupów, gdyż wydają się mniej bezpieczne od tych robionych w tradycyjny sposób. Dla tych, którzy jeszcze nie są przekonani do tego, mamy artykuł dzięki któremu powinniście się poczuć pewniej i może przekonacie się do zakupów online, bo na prawdę warto. Wszystko znajdziecie we wpisie pod tytułem twoje prawa gdy kupujesz przez internet.
    Na koniec chcemy jeszcze zwrócić Waszą uwagę na dwie recenzje, które zamieściliśmy. Jedna jest dla tych, którzy chcą poprawić znajomość języka angielskiego, dzięki skuteczniejszej nauce - skuteczne metody nauki języka  angielskiego. A druga, to darmowa książka o tym jak wyznaczać i osiągać cele.

Inne artykuły powiązane tematycznie:
PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz. 7
PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz. 6

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza