niedziela, 14 listopada 2010

ZARABIANIE DLA ODWAŻNYCH

     Dla wszystkich tych, którzy mają wolne środki finansowe i chcieliby na nich zarobić nawet do 20%, mamy bardzo ciekawy artykuł. Nie wiem czy jest wam znany już termin pożyczek społecznościowych czy jeszcze nie. Jeśli nie to postaramy się go Wam trochę przybliżyć.
     Cała idea polega na tym, że ludzie pożyczają sobie pieniądze na wzajem za pośrednictwem internetu. Jest to dobra opcja dla tych, którzy muszą pożyczyć ale nie chcą tego robić w banku. Wiadomo, dużo papierkowej roboty i wysokie oprocentowanie. W tym przypadku też są różne formalności do wypełnienia, ale jeśli raz już to zrobimy to później jest łatwiej (gdy chcemy korzystać wile razy). Jeśli jesteśmy aktywnym członkiem takiej społeczności i wywiązujemy się z naszych zobowiązań to po pewnym czasie możemy liczyć na lepsze warunki i niższe oprocentowanie.


     Z kolei dla tych co mają nadwyżki gotówki i chcą na tym zarobić lepiej niż gdyby wpłacili te pieniądze do banku, jest to okazja do dużego zarobku. Nawet do 40%. Oczywiście przy takiej dużej stopie zwrotu istnieje większe ryzyko, ale to też można zminimalizować. Wszystko polega na tym że udziela się pożyczek tylko wybranym przez nas osobom. Nie musimy dawać całej kwoty jednej osobie. Wskazane jest, żeby rozbić pożyczaną kwotę na kilka osób, i dzięki temu zmniejszyć ryzyko niespłacalności. Dlatego nazywamy to zarabianiem dla odważnych, bo istnieje ryzyko niewypłacalności wśród pozyczkobiorców. Każdą osobę trzeba sprawdzić indywidualnie. Pożyczający ma w tym przypadku dużo ułatwione zadanie, bo wszystkie wiadomości, które powinien wiedzieć są dostępne po kliknięciu na profil pożyczającego. 
     Jeśli uważacie więc, że warto spróbować możecie to zrobić na jednej z tych stron:
- kokos - polski portal, można pożyczać złotówki
- zopa lub quakle- angielskie portale, pożyczamy funty

Inne artykuły powiązane tematycznie:
    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz