poniedziałek, 8 listopada 2010

NOWY SPOSÓB NA TANIE DZWONIENIE DO POLSKI I Z POLSKI.

    Ostatnio dzięki nowej ofercie o2 mamy możliwość dzwonić do Polski w cenie 1 funta za 300 minut. W tej chwili chyba najlepsza taka oferta na rynku. Oprócz tego nowa promocja daje nam możliwość dzwonić tanio także do innych krajów. Ale absolutną nowością dostępną w tej ofercie jest możliwość dzwonienia z Polski na naszą angielską komórkę w cenie rozmowy lokalnej. Dzięki temu nasi bliscy mogą w każdej chwili się z nami skontaktować bez wydawania majątku na rachunek telefoniczny. Wszystko jest dostępne w nowym pakiecie, tak zwanym International Favourities Bolt On za 10£ miesięcznie. Jedyne co musicie zrobić to być klientem o2 (na kartę lub abonament) i wykupić ten pakiet.
     W ramach tego pakietu dostaniecie 3000 darmowych minut na połączenia z 3 numerami stacjonarnymi (do wyboru w 60 krajach), oraz specjalny numer, przez który twoi znajomi mogą się połączyć z Polski na twoją angielską komórkę w cenie rozmowy lokalnej (też mają 3000 minut). Ta dodatkowa usługa nazywa się Call Me Number i jest wliczona w cenę.

     Ofertę tą można rozszerzyć i za 20£ miesięcznie można dostać 3000 minut na rozmowy z numerami stacjonarnymi w 60 krajach oraz dodatkowe 200 darmowych minut na komórki do 5 numerów. W tej opcji możecie także dzwonić na komórki do Kanady, Chin, Hong Kongu, Indii, Puerto Rico, Singapuru i USA za darmo w ramach darmowych minut (tych 3000). Tutaj też dostaniecie 3000 minut na Call Me Number.
     Uważam, że jest to dobra oferta dla kogoś kto często dzwoni do kraju i potrzebuje być w ciągłym kontakcie z najbliższymi. Nie jest najtańsza, bo można taniej dzwonić do Polski mając telefon stacjonarny w TalkTalk (dokupuje się specjalny pakiet rozmów telefonicznych i za około 21£ miesięcznie można dzwonić za darmo do wszystkich krajów europy przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, a w tej cenie ma sie dodatkowo internet i darmowe rozmowy na stacjonarne w Anglii). Jeśli jednak korzystasz tylko z komórki to naszym zdaniem najlepsza oferta. Zwłaszcza, że działa w obie strony (do Polski i z Polski).

Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej o tej ofercie możesz ją znaleźć na stronie o2. W razie problemów z jej aktywacją zwróć się do naszego eksperta, który pomoże ci za darmo.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza