niedziela, 5 czerwca 2011

ZARABIAJ WCHODZĄC DO SKLEPU

Tytuł dzisiejszego posta pewnie wielu wydaje się nie jasny. Jak przecież można zarabiać wchodząc do sklepu. Czy trzeba coś sprzedać lub zapracowac? Nic z tych rzeczy. Dostaje się pieniądze za samo przebywanie w danym sklepie, i nie trzeba nic robić ani kupować. Wystarczy tam być.

Wszystko dzięki pomysłowości twórców aplikacji do naszych "komórek". Razem z popularną stroną oferującą cashback (więcej na temat cashbacku znajdziecie w artykule zarabiaj robiąc zakupy w internecie - strony cashback) wpadli na pomysł stworzenia takiego programu, który będzie namierzał nas i płacił za przebywanie w określonym miejscu.
Aplikację tą możecie ściągnąć po zarejestrowaniu się na stronie quidco, bo to ona oferuje taką możliwość. Jest to jedna z najpopularniejszych stron oferujących cashback. Dzięki niej będziecie mogli otrzymywać zapłatę za wejście do sklepu. Niektóre sklepy dadzą wam zarobić za samo pokazanie się, a niektóre będą wymagały waszej opini na temat ich oferty, zanim wam zapłacą. Pieniądze nie są duże, to tylko kilkadziesiąt pensów, ale jeśli jesteście w okolicy to czemu nie wejść na chwilkę i zgarnąć co nieco. W ciągu roku te kilkadziesiąt pensów mogą urosnąć do kilkudziesięciu funtów. Ktoś kto robi zakupy bardzo często może w ten sposób zarobić nawet więcej.

Oprócz płacenia za pokazanie się w sklepie, aplikacja ta ma także inne możliwości. Dzięki niej dostaniecie na komórkę vouchery ze zniżkami dostępnymi w okolicznych sklepach. Może akurat jest jakaś promocja niedaleko, którą byście przegapili.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz