czwartek, 30 czerwca 2011

POROZMAWIAJMY O PIENIĄDZACH

Jeżeli należycie do osób które ciężko pracują, a ciągle wydaje wam się, że macie za mało pieniędzy to tym, co sabotuje wasze cele finansowe są ograniczające przekonania, które posiadacie. Może zostały one wam wpojone w dzieciństwie, lub ukształtowaliście je w trakcie swojego życia, trudno powiedzieć. Nie jest to jednak ważne. Liczy się to, czy będziecie sobie z tego zdawać sprawę i czy coś z tym zrobicie. Jeżeli nie podejmiecie jakichś konkretnych kroków to wasze finanse zawsze będą wyglądały tak, jak wyglądają.
Ci, co chcieliby coś z tym zrobić, powinni na początek zmienić swoje przekonania i poszerzyć swoją wiedzę na temat finansów. Nie musicie od razu studiować ekonomii, lub uczyć się jakiejś trudnej terminologii, wystarczy tylko spojrzeć na pieniądze trochę z innej strony. Poczytać o finansach w prosty i zrozumiały sposób dla każdego. 


Taką wiedzę możecie łatwo zdobyć korzystając ze strony porozmawiajmy o pieniądzach. Jest tam dostępnych dużo darmowych materiałów, które umożliwią wam kontrolowanie finansów osobistych, pomogą wydostać się z nadmiernego zadłużenia, nauczą rozsądnie wydawać i skutecznie inwestować. Od tego co będziesz wiedzieć o pieniądzach będzie zależeć finansowa przyszłość Twoja i Twojej rodziny.

Oprócz wielu ciekawych i przydatnych informacji, które tam znajdziecie, będziecie mogli otrzymać jeszcze za darmo kilka książek przydatnych do poszerzenia swojej wiedzy: planowanie finansów, przyszłość finansowa dziecka, godna emerytura. Warto sobie je ściągnąć i od razu poszerzać swoją inteligencję finansową.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz