sobota, 11 czerwca 2011

NOWY PROGRAM LOJALNOŚCIOWY GAZETY DAILY MAIL

W ten weekend wystartował nowy program lojalnościowy gazety Daily Mail. Każdy kto się zarejestruje (dzisiaj i jutro tylko) otrzyma voucher na 5£ zniżki na zakupy w Tesco (należy mieć dwa specjalne numery, dostępne w weekendowym wydaniu tej gazety). Aby to zrobić należało kupić dzisiejsze wydanie gazety i wpisać specjalny kod znajdujący się na jednej ze stron. Jeśli ktoś przegapił dzisiejsze wydanie to nie musi się martwić, bo jeszcze można zrobić to jutro. 

Cała idea tego programu rewards club polega na tym, że kupując weekendowe wydania tej gazety będziecie zbierać kody, które można później wymienić na różne zniżki. Takich kodów należy uzbierać siedem z ośmiu dostępnych w danym miesiącu. Jeśli to zrobicie to dostaniecie kolejny kupon na  zniżki z różnych sklepów, które biorą udział w programie.
Samo kupowanie gazety tylko dla tych voucherów się nie opłaca. Sobotnie wydanie kosztuje 80p a niedzielne 1.50£. Aby kupić siedem musicie wydać conajmniej 7.70£. Jak widać w tej promocji wydajecie więcej 2.70£ niż zyskujecie. Dla kogoś kto lubi czytać Daily Mail i jest jej wiernym czytelnikiem, będzie to niewątpliwie nagroda za lojalność. Dla kogoś kto chciałby kupować tylko dla promocji jest to opcja nie korzystna.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie gazety pod tym adresem.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz