poniedziałek, 27 czerwca 2011

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.28

Witam, w końcu wczoraj przyszło do nas prawdziwe lato. Każdy kto miał wolny weekend i zaplanował sobie wolny czas na świeżym powietrzu na pewno miał powody do zadowolenia. Pogoda dopisała i powinna się taka utrzymać w najbliższym czasie. Wszyscy grillowicze mieli powody do zadowolenia. Zobaczmy więc czy i moi czytelnicy mieli jakieś powody aby się cieszyć.

W zeszłym tygodniu strona e-porady nadrobiła zaległości z zeszłego tygodnia. Zamiast standardowych dwóch wpisów pojawiły się trzy nowe artykuły. Jeden z nich dotyczył spamu, który bardzo często otrzymujemy na telefon. Znajdziecie w nim informacje o różnych rodzajach wiadomości, przesyłanych na nasze komórki. Dowiecie się jak sobie z nimi radzić, oraz jak rozróżniać te nieszkodliwe od tych które mogą nas drogo kosztować. Ktoś, kto notorycznie dostaje dziwne smsy, nie wiadomo od kogo, powinien sobie ten artykuł przeczytać.

Kolejny wpis dotyczył tych, którzy podróżują często tanimi liniami lotniczymi. Wiedzą oni bardzo dobrze jak to jest, gdy kupując bilet doliczane są różnego rodzaju opłaty, które powodują że jego cena podwaja się na końcu. Jeśli więc chcecie się dowiedzieć jak nie płacić ekstra przy zakupie biletów lotniczych to musicie go przeczytać.

I na koniec coś dla miłośników smartphonów i ich aplikacji. We wpisie 11 aplikacji na komórkę, które zaoszczędzą wam pieniądze mogą oni dowiedzieć się o kilku przydatnych programach, które dobrze jest posiadać w swoim telefonie. Niektóre z nich pozwolą wam zaoszczędzić, a niektóre zarobić. Zobaczcie zresztą sami.

Tak więc wszyscy grillowicze mogli być zadowoleni a ja mam nadzieje mogłem zadowolić swoich czytlników

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz