poniedziałek, 16 maja 2011

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.23

Witam w kolejnym poście podsumowującym wpisy z zeszłego tygodnia na stronie e-porady. Jak zwykle przygotowaliśmy w nich kilka przydatnych informacji, które powinny was zainteresować. Dowiecie się jak dorobić sobie w wolnej chwili, poznacie co decyduje o waszej zdolności kredytowej, oraz zapoznacie się z nowym programem lojalnościowym. Zapraszam do podsumowania.

Na początek zdolność kredytowa w UK. Może się wam wydawać, że potrzebna jest tylko tym, którzy mają zamiar starać się o przyznanie kredytu. Nic bardziej mylnego. W Wielkiej Brytani jest ona wykorzystywana także w wielu innych przypadkach. Będzie sprawdzana gdy będziecie starać się o telefon komórkowy na kontrakt lub przy ubieganiu się o kartę kredytową. W przypadku gdy będzie ona zbyt niska to te produkty mogą zostać wam odmówione. Warto więc wiedzieć co decyduje o wysokości naszej zdolności kredytowej. Posiadając tą wiedzę będziecie mogli wcześniej zadbać o jej odpowiedni poziom. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w naszym artykule.

Zarabianie na wypełnianiu ankiet to raczej propozycja dla tych, którzy mają dość dużo wolnego czasu. Nie jest to bowiem sposób na stały dochód, z którego można się utrzymać. Opłaty za wypełnienie ankiety dochodzą maksymalnie do kilku funtów. Nie mniej jednak jest to świetny sposób na dodatkowe źródło dochodu, które może pokryć nasze niektóre drobne wydatki. Ogólnie stron, które wynagradzają za wypełnienie ankiety są dziesiątki. Większość z nich jest jednak nie bardzo wypłacalna, trudno jest się zakwalifikować lub mają bardzo mało ofert. Strona, którą ja wam podaję jest przeze mnie sprawdzona. Ankiet jest dość dużo, można łatwo się zakwalifikować i jest wypłacala. Jeśli więc ktoś jest zainteresowany to można spróbować.

Ostatnim wpisem umieszczonym w zeszłym tygodniu był artykuł programy lojalnościowe - Superdrug Beautycard. Jest to opis nowego programu lojalnościowego dla stałych klientów sklepów Superdrug. Możecie dowiedzieć się z niego jakie korzyści niesie swoim czlonkom, oraz jak i gdzie można z niego korzystać. Moim zdaniem jest to kolejna dobra okazja do oszczędzenia kilku dodatkowych funtów. Każdy, nawet robiący sporadyczne zakupy w Superdrug, powinien się zapisać. Nic nie kosztuje a pozwala oszczędzać podczas zakupów, które i tak musielibyście zrobić. Powinien być bardzo dobrym uzupełnieniem dla już istniejących innych programów lojalnościowych (Tesco, Boots, Nectar).

Inne artykuły powiązane tematycznie:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz