poniedziałek, 9 maja 2011

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.22

Przed wami kolejny wpis z serii o wydarzeniach na naszej stronie. Jakiś czas go nie było, ponieważ święta wielkanocne i wydłużony okres urlopowy pod koniec kwietnia nie sprzyjał umieszczaniu dodatkowych wpisów. Teraz jednak już wszystko wraca do normy i znowu streścimy wam po krótce co nowego działo się przez ten ostatni czas.

Dla osób szukających okazji do zakupów w promocyjnych cenach mamy wyjątkowy artykuł. Możecie dowiedzieć się z niego gdzie wyprzedają swoje towary jedne z największych sieci handlowych w UK. Dzięki tym informacjom będziecie mogli znaleźć wiele ciekawych ofert oraz zaoszczędzić dość pokaźne sumy podczas zakupów. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie we wpisie wyprzedaże towaru z Tesco, Argos i Comet - gdzie je znaleźć.

Jeśli natomiast nie przepadasz za zakupami, a zarobione pieniądze wolisz trzymać na lokacie, to musisz zatem zajrzeć do wpisu finansowa inteligencja - jak nie popełniać kosztownych błędów. Dowiecie się z niego o kilku rzeczach, na które musicie zwracać uwagę decydując się na jakieś produkty finansowe. Ich znajomość pomoże wam w przyszłości uniknąć rozczarowań i zaoszczędzi niepotrzebnych nerwów.

Aby móc wydawać pieniądze, lub je oszczędzać, najpierw należy je posiadać. Co jednak zrobić gdy nasze zarobki nie pozwalają nam na taki dodatkowy luksus. Można wtedy poszukać jakichś dodatkowych źródeł dochodów. Kilka z nich możecie znaleźć w artykule dodatkowa praca. Dowiecie się z niego jak można w dość prosty sposób zapewnić sobie stały dodatkowy przychód. Przy odrobinie większego zaangażowania część z nich może się nawet okazać waszym głównym źródłem utrzymania. 

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz