czwartek, 26 maja 2011

OTWÓRZ KONTO W SANTANDER I ZARÓB 100£

Konto bankowe w Anglii to podstawa. Dzięki niemu życie staje się dużo prostrze. Jego posiadanie wymagane jest prawie zawsze. Dlatego warto wiedzieć jakie konta bankowe są dostępne na rynku. Ułatwi wam to wybór najlepszego z nich.

Ogólnie dużej różnicy nie ma między nimi. Mogą się tylko różnić opłatami lub oprocentowaniem. Czasami także posiadają jakieś specjalne dodatki, które mają na celu zachęcić klientów do ich wyboru. Przykładem takiego konta jest właśnie rachunek bieżący w banku Santander. Każdy, kto się zdecyduje na jego otwarcie dostanie w nagrodę 100£, a jeśli dodatkowo przekonacie do tego swojego znajomego to możecie  zarobić kolejne 25£. Warto więc to rozważyć podejmując decyzję gdzie otworzyć konto.
Poniżej przedstawie wam które to konto. Jeśli uznacie, że wam pasuje to może warto byłoby je wziąść. Nawet jeśli macie już inne konto, to i tak opłaca się otworzyć jeszcze jedno dla tych 100£. Nie jest to jakaś fortuna, ale kto inny da wam takie pieniądze prawie za nic?

Kontem tym jest Preferred Account - oferuje 5% zysku przez pierwszy rok, przy balansie do 2,500£ (jeśli wpłacacie co miesiąc conajmniej 1000£). Przez pierwsze 12 miesięcy oferuje także darmowy debet do ustalonej kwoty. Aby załapać się na 100£ bonusu należy przenieść także wszystkie swoje płatności ze starego konta. Dodatkowym plusem jest to, że jest darmowe w utrzymaniu więc jest najlepszą opcją dla tych co chcieliby je wziąść tylko dla tych 100£.Więcej informacji znajdziecie na ich stronie. 

Inne artykuły powiązane tematycznie:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz