czwartek, 7 kwietnia 2011

DARMOWE KURSY I SZKOLENIA W UK

Rynek pracy nas nie rozpieszcza. Ci co mają mniejsze kwalifikacje lub braki w znajomości języka angielskiego mają większy problem ze znalezieniem dobrej pracy. Duża ilość osób poszukujących zajęcia jeszcze bardziej wszystko utrudnia. Warto więc podnieść swoje kwalifikacje i dodatkowo się dokształcić, tak aby zwiększyć swoje szanse. Nie musicie od razu iść na studia lub jakieś drogie specjalistyczne kursy. Możecie w tym celu skorzystać z wielu darmowych szkoleń dostępnych w UK. Większość z nich niestety odbywa się w Londynie, są jednak także takie które można robić przez internet. Są one akceptowane tak samo jak wszystkie inne.

Jeśli jesteś w wieku od 8 do 25 lat to możesz skorzystać z kilkuset kursów dostępnych w czasie wakacji. Wystarczy wybrać interesujący cię temat oraz miejsce (dostępne tylko lokacje w Londynie). Ci, którzy są poniżej 16 roku życia, muszą uzyskać zgodę opiekunów. Interesujące was kursy oraz więcej informacji na ich temat możecie znaleźć na stronie futureversity.

Wiele innych kursów dostępnych dla wszystkich możecie znaleźć także w innym miejscu. Każdy powinien wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Są kursy kilkudniowe, zaoczne oraz wiele, wiele innych. Wszystkiego możecie dowiedzieć się na stronie hot courses.

A dla tych co mają problemy z angielskim lub matematyką polecam stronę learn direct. Będziecie mogli podszkolić dzięki niej te dwa przedmioty, zupełnie za darmo. Strona ta oferuje również wiele innych specjalistycznych kursów, one jednak są już płatne. Nie są to jakieś wielkie kwoty, więc jeśli czujecie, że przydałoby wam się dodatkowe wykształcenie, to możecie skorzystać.


Dla tych co chcą opanować język angielski w szybkim tempie polecamy książkę skuteczne metody nauki języka angielskiego.

Inne artykuły powiązane tematycznie:
2 komentarze:

 1. Witam
  mam taki problem zostalem zwolniony z pracy redu-
  kcja etatu,mam prawo jazdy kat b,c+ ADR ale zebym znalazl prace to trzeba kat c+e,
  prosze o odpisanie niemam pieniedzy na kurs
  rzyczepy,jest jakies wyjscie
  Zbyszek, Manchester

  OdpowiedzUsuń
 2. Zbyszku, zmoderowałem trochę twój wpis bo nie chciałem aby inni widzieli twój numer komórki.

  Możesz spróbować pójść do job centre i tam postarać się o dofinansowanie, oni powinni ci powiedzieć jeśli będzie taka możliwość. Wiem że pomagają bezrobotnym i są różnego rodzaju granty, prawdopodobnie będzie także coś dla tych co się chcą przekwalifikować.

  Jeśli ktoś zna inne jeszcze możliwości to proszę o komentarz pod spodem, może i inni także skorzystają z waszej pomocy.

  OdpowiedzUsuń