czwartek, 15 marca 2012

DARMOWA KAWA

Wczoraj był szczęśliwy dzień dla miłośników latte i sieci Starbacks. Każdy kto przed południem zjawił się w jedej z tych kawiarni, i przedstawił się;), dostawał za darmo jedną dużą kawę. Picie jednej z lepszych kaw na rynku, i to do tego zupełnie za darmo, na pewno smakowało wyśmienicie. Czyż nie był to cudowny sposób na rozpoczęcie dnia?

Kto miał szczęście i w porę dowiedział się o promocji, mógł skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Dzisiaj już niestety wszystko wróciło do normalności. Jest jednak jeszcze jedna szansa, aby w niedługim czasie załapać się na darmową kawę. Tym razem należy jednak skorzystać z oferty sieci Costa.


Kawa w restauracjach Costa jest nie gorsza od tej w Starbacks. A moim zdaniem nawet lepsza, ale każdy ma swój gust. Jeśli więc nie robi wam to różnicy, to zaraz dowiecie się co zrobić aby otrzymać darmowy kubek tego wyjątkowego napoju.

Wszystko co należy zrobić, to kupić conajmniej dwa razy coś w sieci Costa (między 15 marca a 1 kwietnia), i użyć przy tym swojej karty lojalnościowej (coffee club). Dostaniecie wtedy dodatkowe punkty lojalnościowe, które będzie można wymienić na darmową kawę. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Wiem, że kawa to nie majątek, ale każda, nawet drobna oszczędność jest dobra. Te kilka dodatkowych funtów, które zostaną, zawsze możecie przeznaczyć na coś innego, jeśli na prawdę chcecie je wydać;). Poza tym, to dobra okazja do tego aby skorzystać z programu lojalnościowego sieci Costa. Jeśli jeszcze do niego nie należycie. Każdy, kto pije tam kawę regularnie, powinien się zapisać. O zaletach przynależności do programów partnerskich możecie poczytać sobie na innych moich artykułach: o tesco clubcard lub nectar points.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz