poniedziałek, 31 stycznia 2011

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK cz.12

Od ostatniego wpisu z tej serii minęło już trochę czasu. Od tamtej pory nasza strona e-porady.co.uk wzbogaciła się o kilka dodatkowych artykułów. Jak zwykle zawierają wiele cennych informacji i ciekawych porad. Aby w pełni z nich jednak korzystać należy być zarejestrowanym użytkownikiem. Rejestracja jest oczywiście bardzo porosta i darmowa. Aby pomóc Wam zdecydować, czy warto się zapisać, przybliżymy co nieco informacje tam zawarte.

W pierwszym artykule gdzie znajdować darmowe produkty? dowiecie się jak w prosty sposób znajdować darmowe produkty w internecie. Pokazujemy tam kilka stron, na których możecie uzyskać wszystkie potrzebne informacje.

W kolejnym artykule odsłaniamy przed wami tajemnicę o kilku dodatkowych benefitach, które mogą Wam się należeć. Wiele osób uważa pewnie, że życie na zasiłkach lub benefitach jest poniżej ich godności. My nie widzimy w tym nic złego. Skoro się należą to dlaczego z nich nie korzystać. Szczególnie my polacy, którzy nie mamy tutaj rodziny w UK, która mogłaby nam pomóc. Większość z nas zaczyna życie od zera i każda pomoc się przydaje.

Jak płacić mniejszy council tax? Możesz się tego dowiedzieć z naszego kolejnego artykułu. Ci co wynajmują lub posiadają mieszkania samemu powinni go przeczytać, bo mogą dzięki temu zaoszczędzić dość duże pieniądze. Może spełniacie jakieś warunki, o których nie wiecie, do uzyskania zniżki lub czasowego wstrzymania płacenia tego podatku.

Na pewno też wszystkim przyda się wiedza o tym jak zarobić kilka dodatkowych funtów. Porady znajdujące się w tym wpisie nie zastąpią stałej pracy, ale każde dodatkowe pieniądze zawsze są mile widziane. Jest to raczej dla tych co chcą dorobić a nie wzbogacić się.

Na koniec przygotowaliśmy Wam zbiór porad o tym jak taniej jeździć samochodem. Poznacie tam kilka sposobów na to jak zmniejszyć zużycie paliwa oraz co robić, żeby nas tak dużo nie kosztowało. Wszystko wymaga tylko mądrzejszego użytkowania a nie jakichś dodatkowych ulepszeń. Sprawdźcie sami.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz