poniedziałek, 27 września 2010

PRZEGLĄD WYDARZEŃ NA STRONIE E-PORADY.CO.UK

     Dzisiaj mamy nową propozycję dla wszystkich, którzy chcą być na bierząco z wszystkimi nowinkami dostępnymi na naszej stronie. Będziemy wam co tydzień (prawdopodobnie w poniedziałki) robić krótkie podsumowanie tego co możecie znaleźć nowego na stronie e-porady.co.uk. Będą to informacje tylko odnośnie tej strony, nie będziemy włączać tutaj streszczenia tego bloga, bo uważamy, że wpisy umieszczone w ciągu tygodnia będzie bardzo łatwo prześledzić bez takiej pomocy. Na razie, dopóki serwis jest w swojej początkowej fazie, wpisy te nie będą bardzo obszerne. Z czasem powinny się rozrosnąć i uważamy, że mogą być bardzo pomocne. Jako, że jest to dopiero pierwszy taki wpis to podsumujemy ostatnie wydarzenia nie z ostatniego tygodnia, ale z okresu od początku istnienia strony.
      Z najciekawszych artykułów wartych podkreślenia proponujemy poradę z naszego forum, ponieważ jutro już się kończy. Jest to promocja pampersów i detergentów w Sainsbury’s, dzięki której wydając 10£ na te produkty dostaniemy kolejne 5£ do wydania na nie. Można dzięki temu zaoszczędzić 50% na tych produktach, jeśli je potrzebujemy. Więcej informacji znajdziecie we wpisie super okazja w Sainsbury’s.
     Kolejne ciekawe i pomocne artykuły znajdziecie w dziale kompendium. Do ostatnio opisanych należą darmowe odbitki zdjęć cyfrowych gdzie pokazujemy Wam jak wydrukować za darmo zdjęcia z wakacji, i nie tylko. Oprócz tego jest poradnik dla nowych rodziców o dostępnej pomocy dla kobiet w ciąży i po porodzie. Wszystko znajdziecie na ten temat w kilka rodzajów wsparcia dla nowych rodziców – przewodnik. Dodaliśmy także kilka artykułów z dobrymi radami dotyczącymi Waszych pieniędzy. Są dostępne pod tytułami oszczędzanie na codziennych zakupach oraz najnowszy wpis  jak zmniejszyć rachunki za prąd nawet o 1/3.
     Mamy nadzieje, że takie podsumowanie będzie dla Was pomocne. A Wy jak uważacie? Jeśłi macie jakieś uwagi lub inne pomysły odnośnie tego wpisu to prosimy o komentarze. Dzięki temu będziemy mogli bardziej dopasować nasz serwis do Waszych potrzeb.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz