piątek, 24 września 2010

JAK DOSTAĆ 100£ ZA OTWARCIE KONTA BANKOWEGO.

     Mamy dla Was wyjątkową okazję. Tylko do końca miesiąca możecie dostać 100£ jeśli zdecydujecie się otworzyć konto w Banku Halifax. Nie ma w tym żadnego haczyka. Wystarczy otworzyć konto Rewards Current Account i dostaniecie specjalny bonus. Jeśli zrobicie to w oddziale banku to dostaniecie od razu 50£, a jeśli zrobicie to przez stronę topcashback.co.uk to dostaniecie jeszcze dodatkowe 50£. W ten oto bardzo prosty sposób możecie zostać szczęśliwymi posiadaczami ekstra 100£. Oprócz tego konto to jest wyjątkowe na jeszcze jeden sposób. Otóż, jeśli będziecie wpłacać na niego co miesiąc przynajmniej 1000 funtów (nie musicie ich tam trzymać, jednego dnia można wpłacić a drugiego wypłacić, liczy się tylko przepływ przez konto) to dostaniecie bonus w postaci 5£ miesięcznie. Dzięki temu możecie oprócz 100£ zarobić jeszcze dodatkowe 60£ w ciągu roku. Czysty zysk.
     Konto jest pod wieloma względami wyjątkowe. Jest bezpłatne w prowadzeniu, zarabia nam 5£ (jeśli
będzie odpowiedni przepływ - można nawet te same 100£ wpacić 10 razy i wypłacić) a oprócz tego ma nowatorski system naliczania odsetek za przekroczenie limitu. Za zgłoszony debet do 2500£ będziemy płacić tylko 1£ odsetek  dziennie, za debet powyżej 2500£ będą to 2 funty. Jeśli weźmiemy niezgłoszony debet to będzie nas to kosztować 5£ dziennie. W ten oto prosty sposób możecie kontrolować swoje koszty, jeśli zejdziecie na minus.
    Jeśli chcecie się załapać to musicie działać szybko, bo promocja trwa tylko do końca miesiąca (te 5£ za każdy 1000£ obowiązuje cały czas).
    Dla chętnych mamy wyjątkową okazję. Wszystkim zarejestrowanym użytkownikom naszego portalu e-porady.co.uk nasz ekspert może pomóc założyć to konto i zgarnąć bonusy, a wszystko gratis!!!
     Jeśli więc jesteś zdecydowany/a, to daj znać pod adres ekspert@e-porady.co.uk. Pomożemy:)
    

1 komentarz:

  1. Bardzo dobry artykuł, ja osobiście mam to konto i w bardzo prosty sposób kasuje 5 funtów miesięcznie. W sumie przez rok daje mi to 60£, które cieszy mimo, że nie jest to duża kwota. Dobre i tyle, tym bardziej, że nic nie trzeba robić. Płacę za mieszkanie 1100 miesięcznie, ustawiłem polecenie przelewu z mojego innego konta żeby przelewało pieniądze na to konto, a na tym koncie ustawiłem direct debit na płacenie mojego czynszu. W ten sposób nie robiąc nic mam przepływ przez konto i bonusa co miesiąc. Jedyne co robię to tylko sprawdzam czy pieniądze przelały się z konta na konto, żeby nie zrobić debetu. Polecam.

    OdpowiedzUsuń