środa, 18 lipca 2012

CZY KORZYSTAĆ Z PROGRAMÓW LOJALNOŚCIOWYCH?

Tak, ale tylko jeśli ci się to opłaca. Nie ma sensu korzystać z programu lojalnościowego jakiegoś sklepu, jeśli będzie się to wiązało z przepłacaniem za kupowany towar.

Głównym czynnikiem decydującym o wyborze, przy zakupie, powinna być cena danego produktu. I nie mam tu na myśli kupowanie najtańszych produktów, a kupowanie tam gdzie dany produkt jest najtańszy. Nie przepłacać tylko dlatego, że jakiś sklep ma program lojalnościowy, i chcecie tylko zdobyć kilka dodatkowych punktów.

Jeśli chcesz kupić jakiś konkretny telewizor, a na przykład w Tesco kosztuje £400, to nie kupuj go u nich tylko dlatego, że można uzbierać punkty warte £4. Jeśli taki sam jest w Argosie po £350, i nie możesz znaleźć taniej, to tam powinieneś go nabyć. Zawsze sprawdzaj gdzie jest najtaniej, nie ma sensu przepłacać za to samo.

Aby sprawdzić gdzie jest najtaniej można posłużyć się internetem. Wpisując nazwę produktu w przeglądarce (np. google) dostaniesz informacje o dostępnych cenach i sklepach, które je oferują.

Z programów partnerskich korzystaj, jeśli się to opłaca. Jeśli cena jest taka sama w kilku miejscach (i najniższa), to wybieraj ten sklep, gdzie możesz dostać jakieś dodatkowe punkty lojalnościowe.

Do najbardziej popularnych programów w UK należą:

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz