wtorek, 25 października 2011

200£ ZA OTWARCIE KONTA

Co jakiś czas opisuję wam okazje do zarobienia, jeśli takie się pojawiają. Należą do nich także różnego rodzaju promocje, dzięki którym wasz portfel może powiększyć swoją zawartość o kilka funciaków. Jedna z nich właśnie niedawno wpadła mi w oko, ale jak już dzisiaj zauważyłem właśnie się skończyła. Oferta była ważna do wczoraj. Niestety nie sprawdziłem jej dokładnie i myślałem, że będzie obowiązywać przynajmniej do końca miesiąca (zastrzegli sobie w warunkach moliwość zakończenia jej w każdej chwili). Postanowiłem jednak o niej napisać, aby pokazać wam, że takie okazje się trafiają od czasu do czasu i warto się za nimi rozglądać.

Był to ekstra dodatek jaki dostalibyście decydując się na otwarcie rachunku bankowego w pewnym banku. Taka zachęta dla nowych klientów. Inne banki od jakiegoś czasu mają tą formę zachęty w swojej ofercie (i są nadal aktualne), a teraz do ich grona dołączył jeszcze jeden (chociaż na krótko tylko). Niewątpliwie jednak, była to najwyższa kwota, jaką do tej pory dawały banki - 200£.
Nie wiem dlaczego banki aż tak agresywnie muszą walczyć o pozyskanie nowego klienta. W niektórych przypadkach jest to wymuszone nie najlepszą opinią wśród ludzi, ale reszta raczej nie ma takiego problemu. A przecież mieszkając w UK ciężko jest funkcjonować bez konta osobistego, tak więc każdy posiada przynajmniej jedno z nich. Najważniejsze jednak jest, że korzystamy na tym my wszyscy. Jeśli dają, to nie ma co się zastanawiać dlaczego, jakiś tam swój powód muszą mieć.

Nowym bankiem, który postanowił wynagradzać tak sowicie był Co-operative Bank. Mało znany, ale dość ceniony na rynku za swoją wysokiej jakości obsługę. Każdemu kto zdecydował się przenieść swoje konto osobiste do ich banku (wraz z conajmniej dwiema płatnościami jakie mieli) oraz wpłacać conajmniej 800£ miesięcznie, gwarantował nagrodę w wysokości 200£. Niestety nie jest to już aktualne, w zamian jednak możecie jeszcze dostać taką promocję otwierając konto w banku santander lub 1st direct.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz