niedziela, 11 września 2011

TANIA WYMIANA BOILERA

Ten temat może nie dotyczyć większości z was, ale niektórym może się przydać. Ci, którzy mają swoje mieszkania w UK mogą być zainteresowani tym, jak tanio i dobrze wymienić boiler. Generalnie zasada jest taka, aby nie korzystać z usług powszechnie reklamowanych przez głównych dostawców energii. Na ogół nie są oni najlepszym rozwiązaniem. Można oczywiście sprawdzić z nimi ile taka wymiana by kosztowała, ale zawsze porównajcie to jeszcze z mniejszymi, nie zależnymi wykonawcami. Na ogół jest tak, że dostaniecie dużo tańszą ofertę na lepszych warunkach. 

Tak więc na przykład, wymieniając boiler z British Gas zapłacicie za to kilka tysięcy funtów i dostaniecie gwarancję na rok czasu. Biorąc pod uwagę to, że producent boilera daje taką samą gwarancję, to wcale to nie jest okazja. Dla porównania, korzystając z usług lokalnego hydraulika zapłacicie około tysiąca mniej, oraz dostaniecie gwarancję nawet do siedmiu lat. Różnica jak widać jest znaczna. 

Ale jak mieć pewność, że lokalny hydraulik wykona usługę porządnie i do tego dostaniemy tak długą gwarancję? Musicie w tym przypadku skorzystać z certyfikowanego dostawcy. Możecie go znaleźć na przykład korzystając z wyszukiwarki dostępnej na stronie worcester-bosh. Dzięki nim uzyskacie dostęp do tańszej usługi i lepszej gwarancji. Sprawdźcie więc zawsze z nimi, zanim podejmiecie decyzję o większym wydatku dotyczącym boilera. Jako, że jest to renomowana firma, to zawsze będziecie mieli gwarancję dobrze wykonanej pracy. Mam nadzieję, że się przyda ta informacja co niektórym.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza