piątek, 9 września 2011

DZWOŃ Z KOMÓRKI ZA DARMO NA 0800, 0500, 0808

W anglii, numery: 0800, 0808 (jedynie 0 808 80.. jest darmowy nawet z komórki), 0500 są darmowe tylko, jeśli dzwoni się na nie z telefonu stacjonarnego. Próbując to zrobić z telefonu komórkowego możecie zapłacić nawet do 20p za minutę połączenia. Można się więc bardzo zdziwić na koniec miesiąca, gdy przyjdzie rachunek telefoniczny. 

Jest jednak na to sposób, aby móc dzwonić na nie za darmo z każdego telefonu. Należy tylko wiedzieć jak to robić. Poniżej wszystko wam wytłumaczę. Pamiętajcie tylko, że ten sposób nie działa na płatne numery takie jak 0870, 0845. Do tych numerów musicie stosować inną sztuczkę, o której pisałem wcześniej.

Aby więc dzwonić z telefonu komórkowego za darmo, pod darmowe numery, musicie skorzystać z serwisu 0800Buster. Wyszuka on wam alternatywny numer, i umożliwi rozmowę z waszych darmowych minut. Jest to więc opcja tylko dla tych, którzy mają jakieś darmowe minuty na koncie. Niektórzy użytkownicy telefonów na kartę mogą nie mieć tej możliwości z powodu braku darmowych minut. 

Korzystanie z serwisu jest bardzo proste. po wejściu na jego stronę, w lewym górnym rogu macie numer pod który należy zadzwonić ( zaczyna się od 012...). Następnie należy podać numer 0800, 0500, 0808 pod który chcecie zadzwonić i nacisnąć #. Pamiętajcie aby zrobić to tak jak jest napisane, inaczej możecie zostać skasowani za połączenie według normalnych stawek.

Inną opcją jest skorzystanie ze strony skycom. Podajecie na niej numer pod który chcecie zadzwonić i dostajecie inny, który jest rozliczany jak połączenie lokalne. Jeśli więc macie darmowe minuty, to dodzwonicie się za darmo. Użytkownicy smartfonów mogą sobie ściągnąć także specjalną aplikację z tej strony, dzięki której będą mieli łatwiejszy dostęp do tej usługi.

Inne artykuły powiązane tematycznie:Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza