piątek, 5 sierpnia 2011

TANIE NOCLEGI, SPOSÓB NA OSZCZĘDNOŚCI I ZAROBEK

Wybieracie się może gdzieś na urlop? Może chcecie po prostu wyrwać się gdzieś na weekend? Pozwólcie, że pokażę wam stronę, dzięki której znajdziecie ciekawe i tanie miejsca na noclegi.

Strona ta zaczynała od kilku materacy, które pomysłodawca postanowił wynajmować podróżnym. Z czasem rozrosła się do takich rozmiarów, że posiada oferty w ponad 17,000 miast w 190 krajach.


To co czyni tą stronę wyjątkową, to rodzaje oferowanych lokali. Są to prywatne pokoje, udostępniane przez zwykłych ludzi. Jeśli nie przeszkadza wam więc mieszkanie w pokoju u kogoś, lub w czyimś salonie, to powinniście tego spróbować.

Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest możliwość poznania ciekawych ludzi, oraz nietypowość oferowanych miejsc. Mieszkań jest znacznie więcej niż hoteli, więc możliwości wyboru lokalizacji jest bardzo dużo.

A ci, którym taka idea się podoba, i chcieliby jeszcze na tym zarobić, mogą to zrobić umieszczając tam swoją ofertę. Strona daje wszystkim chętnym możliwość wynajęcia swojego mieszkania, lub jego części. Stawki za noc zależą od was, od tego ile chcecie aby wam płacono.

Jeśli więc ktoś jest zainteresowany to odsyłam do strony airbnb.

Inne artykuły podobne tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz