poniedziałek, 16 sierpnia 2010

NEWSLETTER

     Kolejny wpis z cyklu: o stronie e-porady.co.uk. Chciałbym dzisiaj opisać Wam dokładniej nasz newsletter. Jest to co tygodniowy zbiór nowości z naszej strony (wysyłany na wasz email), w skład którego wchodzą najnowsze artykuły oraz bieżące promocje i porady. Dzięki niemu będziecie informowani o wszystkim i nie przegapicie interesujących Was informacji dostępnych na naszym serwisie. 
    Aby otrzymywać nasz newsletter wystarczy zarejestrować się na naszej stronie e-porady.co.ukNEWSLETTER (rejestracja jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na to) lub zapisać się w odpowiednim dziale, pod nazwą 
     Chcemy, aby zawsze był on pełny przydatnych informacji. Czasami także będziemy starali się w nim zwrócić uwagę na inne rzeczy, nie koniecznie z naszej strony, które uważamy za godne polecenia. Z czasem także postaramy się wzbogacić go o inne treści, tak żeby w jak najlepszym stopniu był dopasowany do Waszych potrzeb. Prosimy więc o Wasze opinie na ten temat, oraz propozycje jak chcielibyście, żeby on wyglądał.
     Zachęcamy więc do zapisania się i korzystania w pełni z naszego serwisu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz