czwartek, 8 lipca 2010

JAK ZDOBYĆ KONTRAKT TELEFONICZNY ZA 0£ MIESIĘCZNIE.

Chciałbym dzisiaj powiedzieć Wam jak możecie w prosty sposób zaoszczędzić setki funtów na kontrakcie telefonicznym. Ja ostatnio odnawiałem swój kontrakt w o2 i udało mi się dostać 300 minut miesięcznie i nieograniczone smsy za 0£ miesięcznie przez 16 miesięcy. Jak to zrobiłem? Zaraz Wam wszystko wyjaśnię. Ale zanim do tego dojdę chciałbym zwrócić Wam uwagę na jeszcze jednego ciekawego operatora, który pozwoli zaoszczędzić majątek na rozmowach. Wszystko dzięki temu, że żyjemy w Wielkiej Brytanii i możemy korzystać z wolnego rynku i dużej konkurencji. Otóż ostatnio pojawił się nowy gracz na rynku o nazwie giffgaff. Jest to sieć działająca na infrastrukturze o2, więc zasięg ma idealny. Nie musimy kupować kontraktu, tylko doładowujemy jak na kartę. Na przykład, za 15£ miesięcznie dostaniemy 300 darmowych minut, nieograniczone smsy i darmowy internet do 1 października 2010 roku. Więcej o tej sieci i jej ofertach możecie przeczytać na ich stronie giffgaff.com. Jeśli będziecie chcieli to w przyszłości mogę szczegółowo opisać ich ofertę i pomóc z niej skorzystać (proszę pisać w komentarzach jeśli chcecie wiedzieć coś więcej). W tym artykule chcę jednak napisać o jeszcze innym sposobie.
Wracając więc do tematu chcę wam pokazać jak w prosty sposób możecie zaoszczędzić dużo gotówki i do tego mieć dobry kontrakt telefoniczny. Albo jeśli wolicie, to możecie zamiast gotówki dostać super telefon w lepszej cenie albo jakiś inny gadżet (czasami dają telewizory, playstation, lub inne bajery). Wszystko zależy od tego co ma dla Was większą wartość. Ja osobiście wybrałem 16 miesięcy darmowego abonamentu a za oszczędzone pieniądze mam zamiar kupić sobie nowy telefon.


Pewnie wszyscy myślicie, że to brzmi zbyt pięknie żeby było prawdziwe i pewnie gdzieś musi być haczyk. I macie rację. Aby dostać te darmowe miesiące albo zwrot gotówki (dają cashback nawet w wysokości 240£) trzeba najpierw zapłacić normalnie. To znaczy, przez pierwsze sześć miesięcy trzeba płacić normalnie jak na kontrakcie (czyli po prostu musicie na początku troche zainwestować), a po tym okresie dostajemy zwrot kosztów i już nie musimy używać swoich pieniędzy, wychodzimy na zero. Następne 6 miesięcy opłacamy już z tych otrzymanych pieniędzy, a po kolejnym pół roku robimy tak samo. Reasumując wszystko, to na koniec kontraktu wyjdzie nam, że albo nie płaciliśmy nic za kontrakt albo dostaliśmy duży zwrot gotówkowy. Jedyne co musieliśmy robić, to tylko wydać trochę na początku a później już tylko odbierać te nasze zapłacone pieniądze. W między czasie firma ta zainwestuje nasze wpłacone pieniądze i na nich zarobi, a oprócz tego dostanie prowizję od operatora za nowego klienta. W ten oto sposób mogą pozwolić sobie na to, żeby dać nam darmowe miesięce albo duży cashback (wszystko zależy od tego, co jest dla nas korzystniejsze).


Jeśli chcielibyście więc dowiedzieć się czegoś więcej lub macie ochotę na zaoszczędzenie dużej ilości pieniędzy piszcie do naszego eksperta (ekspert@e-porady.co.uk). Pomoże Wam znaleźć najlepszą okazję i przebrnąć przez proces rejestracyjny (jeśli macie problem z angielskim). Wszystko oczywiście ZA DARMO!!!! TYLKO U NAS TAKA WYJĄTKOWA OKAZJA, GWARANTUJEMY!!!!


W między czasie możecie sprawdzić wszystkie te wyjątkowe okazje TUTAJ.
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz