środa, 9 czerwca 2010

WYBORY PREZYDENCKIE W UK.

Dzisiaj niecodziennie trochę bo o polityce, a właściwie o zbliżających się wyborach na prezydenta. Raczej będę się starał trzymać z daleka od polityki, ale w tym przypadku uważam, że warto o tym wspomnieć bo to kogo wybierzemy będzie miało duży wpływ na nasze życie w Polsce i w Anglii. Nie chcę Wam sugerować na kogo głosować albo kogo popierać, bo to zostawiam Waszemu osądowi. Ja tylko chce napisać o tym jak wziąść udział w głosowaniu mieszkając w Wielkiej Brytanii.
Wybory prezydenckie mają się odbywać dużo sprawniej niż te, które mieliśmy ostatnio do polskiego parlamentu. Po pierwsze ma być więcej punktów wyborczych (pełną listę możecie znaleźć TUTAJ). A po drugie będzie można teraz zarejestrować się na listę wyborczą przez internet. Możecie to zrobić na stronie wybory.msz.gov.pl. Ugodnienia te mają za zadanie przyciągnąć jeszcze większa liczbę rodaków do urn. Miejmy tylko nadzieję, że tak będzie. Na pewno przekonamy się o tym 20 czerwca 2010 r. w dniu wyborów.
Który kandydat jest najlepszy trudno powiedzieć. Na ogół dopiero po dojściu do władzy okazuje się czy wybór był trafny czy nie. Ja mam tylko nadzieję, że w końcu będzie to ktoś z kogo wszyscy będziemy zadowoleni, i który będzie służył Polsce jak najlepiej. Wszystko w Naszych rękach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz