czwartek, 25 października 2012

ASDA NIE DA JUŻ ZAROBIĆ

Jakiś czas temu pisałem o programie Asda Price Guarantee.  Założeniem jego jest zagwarantowanie kupującym w Asdzie, że ich zakupy będą conajmniej 10% tańsze niż u konkurencji. Jeśli tak nie jest, to zwracają różnicę, plus 10% ekstra. Okazało się jednak, że niektórzy klienci przechytrzyli supermarket i jeszcze na tym zarobili.

Jeden z klientów chwalił się, że zarobił na tym programie ponad 8500£ w cztery tygodnie. Wieść o łatwym zarobku rozeszła się tak szybko, że inni ludzie zaczęli na forach dawać sobie na wzajem namiary na produkty, które dają najwięcej zarobić. Jak nie trudno się domyślić, kosztowało to Asdę dużo pieniędzy.
 
Eldorado się więc skończyło i gwarancja została ograniczona. Nie ważne jak duża różnica jest między cenami produktów, teraz można dostać maksymalnie tylko 15£. Sprawia to, że nie da się już tak dużo zarobić.

Powyższy przykład pokazuje, że jak się chce, to można zarobić prawie na wszystkim. Umiejętność kombinowania niektórzy opanowali do perfekcji, widać nie jest to cecha wyłącznie polaków;)

Inne artykuły powiązane tematycznie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz