piątek, 28 maja 2010

EKSPERT

Skorzystaj z pomocy EKSPERTA. GWARANTOWANA rzetelność i profesjonalizm.

W dziale KOMPENDIUM mamy dla Państwa coś wyjątkowego. Wszyscy potrzebujący pomocy mogą za darmo skorzystać z usług naszego eksperta. Jeśli macie problemy z angielskimi stronami, a chcielibyście w pełni wykorzystać wiedzę zdobytą na naszym serwisie, napiszcie. Pokażemy wam jak to zrobić, wystarczy tylko się zarejestrować. Rejestracja jest bardzo prosta, wystarczy podać imię (żebyśmy wiedzieli jak się do Was zwracać), nickname (żeby łatwiej było Was rozróżniać w serwisie) oraz email (żeby móc się z wami kontaktować). Wszystko nie powinno zająć więcej niż minutę. Rejestrując się, oprócz darmowej pomocy ze strony naszego eksperta będziecie też otrzymywać cotygodniowy newsletter ze wszystkimi nowościami z naszej strony, oraz będziecie mieli dostęp do raportów przygotowywanych przez nas.


Nasz EKSPERT Wam pomoże. Pokaże jak sobie poradzić i nauczy Was jak sobie później radzić samemu. Nie działa na zasadzie księgowych, że wszystko zrobi za Was. On oprócz tego że zrobi, to jeszcze pokaże jak, tak żebyście sami mogli to zrobić kolejnym razem. Krok po kroku, do samego końca. I zawsze macie gwarancję pomocy.
Pomoc będzie polegać na konsultacji przez skype, telefon albo email. Ekspert powie co i gdzie trzeba wpisać i gdzie wysłać. Wy nie musicie się martwić o nic, on dopilnuje żeby wszystko było dobrze.Warto wypróbować.

W razie jakichś niejasności prosimy pisać na adres: 
ekspert@e-porady.co.uk


STRONY POWIĄZANE TEMATYCZNIE:
NEWSLETTER
E-PORADY.CO.UK

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza