poniedziałek, 8 grudnia 2014

PRZELEWY Z UK DO POLSKI - PORÓWNYWARKA

Duża ilość Polaków emigrujących do innych krajów w celach zarobkowych spowodowała szybszy rozwój branży oferującej transfer pieniędzy. Powstało wiele nowych firm zajmujących się przelewami i jest ich już w tej chwili kilkadziesiąt. Coraz trudniej jest się zdecydować na którąś z nich. Szukając jakiś wiarygodnych informacji na ich temat w internecie można tylko głównie napotkać spam zachęcający do wyboru niektórych z nich. Na ogół tych, które dają zarobić spamowiczom, a nie koniecznie tych, które są najlepsze dla wysyłających. W taki sposób trudno znaleźć wartościową pomoc przy dokonywaniu wyboru. 

Jest jednak jedna strona, która postanowiła to zmienić i ułatwić dokonanie wyboru najlepszego serwisu do przelewania pieniędzy. Jest to największa dostępna porównywarka przelewów, która przedstawia ofertę większości firm dostępnych na rynku i ułatwia wybór zainteresowanym. Nie namawia jak spamowicze na jedną konkretną ofertę, ale rzetelnie przedstawia wszystkie oferty w jednym miejscu i pozostawia wolną wolę wyboru. Opisuje plusy i minusy każdej z nich oraz swoją opinię na ich temat. Dzięki temu szukający ma pewność, że informacje tam dostępne są rzetelne i można na nich polegać. Mogą więc być wiarygodnym źródłem ułatwiającym podjęcie decyzji przy wyborze serwisu. 


Co znajdziecie na tej stronie? Porównanie ofert kilkudziesięciu firm w formie tabel (bardzo przejrzyste dla czytającego). Porównywanych jest 16 parametrów każdego przelewu, bez konieczności wchodzenia na stronę firm i szukania wszystkich informacji samemu. Oszczędza to wiele czasu i powoduje, że w ciągu kilku minut można wybrać najlepszą ofertę na rynku. Dla tych najbardziej "leniwych" został też przygotowany specjalny ranking, na którym możecie od razu znaleźć "najlepszą ofertę" według serwisu.

Strona oferuje także oprócz pełnych recenzji możliwość przeczytania i umieszczenia własnych opinii na temat każdego z serwisu. Jeśli ktoś już skorzystał z niektórych z nich i chciałby się podzielić z innymi swoimi wrażeniami to może tam to zrobić. Dzięki temu można poczytać co inni ludzie myślą na ich temat.

Dla dodatkowego ułatwienia zostały tam także przygotowane krótkie filmiki instruktażowe pokazujące jak zarejestrować się w serwisach i dokonywać przelewu każdą z firm. Można je obejrzeć na specjalnie przygotowanym przez nich kanale youtube (w tej chwili jest ich tylko kilka, ale będą uzupełnione z czasem). Dla wysyłających pieniądze jest to duże ułatwienie i ogromna pomoc przy dokonywaniu wyboru.

Ci co wysyłają pieniądze  mogą więc w końcu mieć pewność, że odbiorca zawsze otrzyma najwięcej ile się da. Jest to bardzo ważne szczególnie dla robiących transfery regularnie bo te dodatkowe kilkanaście złotych za każdym razem może w sumie uzbierać się w pokaźną sumę. 

Dodatkowym atutem strony są różnego rodzaju bonusy, które oferuje. Jeśli ktoś skorzysta z usług niektórych firm (które są tam porównane) zapisując się przez udostępnione linki, to może otrzymać nagrodę pieniężną lub darmowe przelewy nie dostępne normalnie, tylko z polecenia. Wysyłającego nic to nie kosztuje, a ma z tego dodatkowe korzyści. Pomaga się także w ten sposób utrzymać serwis i sprawić aby pozostał darmowy.

Aby nie musieć za każdym razem odwiedzać strony, żeby sprawdzić co dzieje się na rynku transferów, można zapisać się na newsletter lub śledzić ich na Twitterze. Za ich pomocą otrzyma się informacje o ważnych zmianach lub aktualnych promocjach. Dzięki temu ma się pewność, że nie przegapi się okazji dostępnych tylko przez krótki czas (np. darmowe przelewy przez weekend).

Jeśli więc szukasz dobrej firmy do przekazów pieniężnych to ten serwis jest właśnie dla Ciebie. Porównasz tam wszystkie oferty i łatwo wybierzesz najlepszą z firm. Sprawdź więc najlepiej sam/a i przekonaj się co mają do zaoferowania.

Inne artykuły powiązane tematycznie:

1 komentarz:

  1. Polecam, ja zrobiłem przelew z transferwise (http://transferwise.evyy.net/c/146027/26105/985) i dostałem od nich 10 funtów w bonusie a do tego miałem najlepszy kurs. Gdybym z nich nie skorzystał to nie dostsłbym tych 10 funciaków.

    OdpowiedzUsuń